Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Roberto Soldado
PostWysłany: 9 marca 22:59 
Taquillero
Dołączenie: 10 lutego 13:06

dexter napisał(a):
Fakt,że może i Soldado pakuje bramki słabszym zespołom,ale przynajmniej to robi. Został naszym najlepszym strzelcem od kilkudziesięciu lat i nie można temu zaprzeczyć. Technicznie jest nienaganny szkoda,że jednak nie jest wystarczająco szybki jak choćby Gameiro,którego mamy na celowniku. Jego gra przypomina mi grę Davida Villi.

Po 1: Pakuje ogórkom, ale przynajmniej to robi? To ja proponuję Ślusarskiego z Lecha! Może i jest drewniany, może po trzydziestce, może pakuje "słabszym zespołom" z polskiej ligi, ale przynajmniej to robi :lol:
Po 2: Najlepszy strzelec? Gdzie? Kiedy? W jakich rozgrywkach? Zaprzeczam, jednak można.
Po 3: Technika Soldado? Serio? Technikę samego strzału ma nienajgorszą, ale reszta leży.
Po 4 (deser): Żołnierz gra jak Guaje? Chyba nawet mniej by mnie zaskoczyło gdybyś porównał do siebie obu z wyglądu :idiot:

Przepraszam za tyle pytań retorycznych, ale czytam i nie wierzę :wee:

PostWysłany: 10 marca 13:56 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 26 grudnia 19:43

Miejscowość: Łódź
Obawiam się, że Guaje nie zmarnowałby takich sytuacji jak Żołnież na San Mames... Zawód zupełny, popieram komentatorów - jak ktoś jest chory to lepiej niech zostanie w domu... :antyok:

Poza tym pudło sezonu gwarantowane :laughat:

PostWysłany: 10 marca 16:50 
Canterano
Dołączenie: 30 marca 8:46

Rzeczywiście, to będzie pudło sezonu. Zarząd za bardzo uwierzył w Soldado. Dali mu najwyższy kontrakt i opaskę kapitana. Moim zdaniem zawodzi. Wykłóca się jak baba. Trudno jest mu się zerwać dobrym obrońcom. I dużo marnuje sytuacji. Valencia nie ma w meczu tak wielu sytuacji na strzelenie bramki. Najgorsze jest to, że drużyna jest na niego skazana, bo nie ma zmiennika na jego miejsce. Na jego pozycji nie ma żadnej rywalizacji. Zapewne stąd ta jego nadmierna pewność siebie. Umiejętności piłkarskich nie można mu odmówić. Potrafi strzelić z woleja z pierwszej piłki oraz rozegrać klepkę. Poza tym jest szybki. Mam nadzieję, że Paco od przyszłego sezonu zacznie stanowić dla niego konkurencję, co przyniesie korzyść dla drużyny.

PostWysłany: 11 marca 17:12 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

@payaso w kilku sprawach mnie nie zrozumiałaś albo ja się po prostu źle wyraziłem. Co do Ślusarskiego to chyba trochę zaszalałeś :) Nie twierdzę,że Roberto to idealny napastnik,ale na takiego nas było stać po prostu,a że nie pakuje w każdym meczu bramki,to nie ma się co dziwić Messim ani Ronaldo nie jest i nigdy nie będzie. Jest napastnikiem ze średniej półki i moim zdaniem jakoś sobie radzi i nie patrz tu przez pryzmat nie strzelonej bramki z Atletic. Co do ilości bramek to jak się nie mylę jest 4 pod względem ich ilości w Valencii,przeskoczył samego C.Lopeza,a to już jakiś tam wyczyn jest przynajmniej dla mnie. Jeśli chodzi o porównanie do Guaje,to chodziło mi o Gameiro,ale rozumiem,kiepsko to ująłem. David był o kilka klas lepszy od Soldado,ale był też zupełnie innym piłkarzem. Gameiro pod pewnymi względami mi go przypomina. Rozumiem waszą złość(ja sam kilkukrotnie siarczyście przeklnąłem go po tym pudle),ale to nie znaczy,że jest on całym złem i bez niego Valencia zaczeła by wygrywać,bo jak widać ani Jonas ani Valdez też lekarstwem nie są. Czasem zagra lepiej czasem gorzej,ot taki to piłkarz i albo się z tym pogodzimy albo przeżućmy się na inny klub. Można ponarzekać bo jesteśmy kibicami,alenie wymagajmy też gwiazdki z nieba.

PostWysłany: 21 kwietnia 11:06 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 czerwca 14:05

Karny wczoraj perfekcyjny, chyba nie dało się tego uderzyć lepiej.

I niby wszystko ładnie, pięknie, ale nawet w takim meczu potrafił mnie denerwować nieporadnością i nonszalancją.

PostWysłany: 21 kwietnia 13:02 
Taquillero

No spoko całkiem, ale Willy się w dobrą stronę rzucił.
Najważniejsze dwie bramy i tyle. Znowu jest w czołówce strzelców.

PostWysłany: 21 kwietnia 16:13 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 26 grudnia 19:43

Miejscowość: Łódź
Niech tylko trafia regularnie :beggin:, a będzie znów noszony na rękach i nazywany "największą gwiazdą zespołu" - będzie na to zasługiwał, dając nam punkty. Mam nadzieje, że wróci do równej formy, choćby dzięki pomocnikom, którzy mu pomogą strzelać.

PostWysłany: 12 czerwca 12:39 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 13 kwietnia 19:31

Miejscowość: Poznań
A tymczasem jeszcze nasz Żołnierzyk wpakował bramkę Irlandii, a Hiszpania wygrała 2:0. Drugiego gola strzeliła za to nasza ostatnia gwiazda, czyli Juan Mata.

PostWysłany: 16 czerwca 13:18 
Taquillero

Ciekawe czy Sfinks w końcu zrozumie, że miejsce w pierwszym składzie jest dla Soldado a nie Villi...mam nadzieję że Żołnierzowi wzrośnie wartość po Pucharze Konfederacji i uda się go opchnąć za ok. 30 baniek :devil:
Do niedawna byłem przeciwny jego sprzedaży, ale po tym wywiadzie z głównej czuję do niego niechęć.

PostWysłany: 16 czerwca 16:30 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
Za 30 mln to nie ma się co zastanawiać... :beer: :beer: Z tego za 10 mln można ściągnąć tego Hosinera (tylko 3 mln?)i drugiego napadziora jakby nie wypalił Austriak.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość