Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Temat: Roberto Soldado
PostWysłany: 17 czerwca 8:42 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 6 stycznia 23:29

Miejscowość: Lubin
Soldado jest gwarancją 20+ goli na sezon. Jacyś śmieszni napastnicy za parę groszy nie koniecznie. Nie bez powodu chcą za niego zapłacić grube miliony. Mam wrażenie, że wszyscy nadinterpretują jego słowa. W ogóle wiele osób tu kieruje się nie wiem czym, przy wygłaszaniu swoich opinii. Taki Banega przez większość swojego pobytu grał piach, wystąpił nawet w koszulce Realu i jakoś 90% (chociaż czasem mam wrażenie, że do tych "10%" należę tylko ja...) kibiców i tak go kocha, podczas gdy tak naprawdę dopiero w tym sezonie zaczął grać na przyzwoitym poziomie... Soldado to przypadek odwrotny. Optycznie wygląda jakby marnował dużo sytuacji, ale jeśli spojrzy się w statystyki, mówią same za siebie - Żołnierz to maszyna do strzelania bramek. Bierze się to stąd, że może i 100% nie strzela zawsze, ale ile strzela goli takich, co nikt inny by nie trafił? Podobnie jak np. szalony Balotelli... Albo się to ma, albo się tego nie ma.

PostWysłany: 23 lipca 11:26 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Do bieżącego tematu sprzedaży naszego napastnika. Jestem jego wielkim fanem i nigdy nie byłem za jego sprzedażą. Propozycja jednak 30 mln jest bardzo atrakcyjna. Jednakże trzeba się zastanowić czy uda nam się zastąpić kimś sensownym pozycje Żołnierza. Moim zdaniem będzie to trudne. O dobrych napastników jest naprawdę ciężko i mało który klub wypuszcza ze swoich rąk napastnika gwarantującego co najmniej 20 goli w sezonie,a tym bardziej za rozsądną cene. Sprzedając Roberto musimy mieć już pewnych co najmniej 2-óch napastników i to sprawdzonych. Najciekawszą opcją jak dla mnie jest kupienie Gameiro i Postigy. Obaj w sumie mogli by nas kosztować 20 mln i zostało by jeszcze na jakieś małe wzocnienie. Nie widzę u nas patentu,że kupujemy tylko 1 napastnika za 7-10 mln i staramy się z niego coś wyciągnąć. Chcemy awansować do LM i te bramki musi ktoś strzelać. Barrios,Osvaldo czy choćby tylko jeden ze wcześniej wymienionej dwójki. Z resztą nazwisk jest więcej,ale żadne godne uwagi. I teraz pytanie,czy mimo iż jesteśmy grubo pod kreską,należy sprzedać Soldado? Moim zdaniem tak,ale pod dwoma warunkami. Tylko za wspomniane 30mln i tylko jeśli ściągniemy kogoś sensownego za nieduże pieniądze. A ciężko będzie spełnić te warunki.

PostWysłany: 4 sierpnia 15:02 
Juvenil
Dołączenie: 12 września 15:17

Nie wiem czy to najodpowiedniejszy temat, więc jeśli nie to kajam się i proszę o przeniesienie. Napisałem kilka słów odnośnie sytuacji w klubie, także dotyczącej sprzedaży Soldado i zatrudnienia jego następcy. Spojrzenie postronnego obserwatora. Polecam http://krotkapilka.pl/artykul,podciete_ ... perzy,1005

PostWysłany: 4 sierpnia 15:40 
Jugador del Primer Equipo
Dołączenie: 14 listopada 23:33

Miejscowość: Nowy Sącz / Shepton Mallet
To właśnie w obsadzie ofensywy ekipy z Mestalla na skutek ruchów na rynku transferowym powstała największa wyrwa. Rychło zgrupowanie w Niemczech opuścił skuszony ofertą, prowadzonej przez Luisa Milę, Al Jaziry.

Czegoś tu brakuje, a raczej kogoś ;P

Hattrick: ValenciaPL(1831033)

PostWysłany: 5 sierpnia 2:49 
Juvenil
Dołączenie: 12 września 15:17

Racja, tak to jest jak się pisze po kilku godzinach snu. Z opóźnieniem, ale poprawione. Dzięki za czujność ;)

PostWysłany: 7 sierpnia 21:08 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

"Nadzieje spełzły na niczym. Własne mury nie pomogły walenckiej drużynie, która poniosła klęskę w stosunku 1-2, skazując się tym samym na walkę o góra 5. miejsce w rozgrywkach. Mimo że jasno postawiony cel nie został osiągnięty Đukić starał się robić dobrą minę do złej gry"

Nie do złej gry bo gra była bardzo dobra z Milanem
Poza tym słowo klęska nie pasuje do wyniku 1-2 w sparingu.
Podcięte skrzydła ? też zabawne.
Ciekawe co je podcięło.

Póki co zaczęliśmy presezon trzema słabymi meczami z Niemcami i od tego są sparingi żeby poprawiać grę.
Zaprezentowaliśmy się 2 klasy lepiej od dwóch klubów z Mediolanu,
nie widziałem meczu z Evertonem jeszcze ale wygrany, do ligi jeszcze trochę czasu a w sparingach z porządnymi rywalami wygrywamy.

PostWysłany: 16 grudnia 13:20 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
http://babol.pl/kat,1025465,title,Dramat-Roberto-Soldado-Stracil-dziecko,wid,16262537,wiadomosc.html?_ticrsn=3&ticaid=511d9e

PostWysłany: 9 kwietnia 16:22 
Juvenil
Dołączenie: 9 kwietnia 16:19

Brakuje mi tu kogoś. :D
Jestem jego wielkim fanem i nigdy nie byłem za jego sprzedażą.

PostWysłany: 21 czerwca 9:23 
Juvenil
Dołączenie: 20 czerwca 16:16

Jak strzeli 30 bramek to bedzie superowsko :smile:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość