Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Stroje
PostWysłany: 20 kwietnia 14:07 
Taquillero
Dołączenie: 10 lutego 13:06

Sezon się kończy, wiadomo coś o nowych koszulkach? Chciałbym sobie kupić w następnym roku o ile będą ładne. Przede wszystkim:
1. Czy jest szansa, że zmienimy Jomę na coś lepszego? bo te zaprezentowane w sierpniu ubiegłego roku są obrzydliwe.
2. Czy jeśli zostanie Joma, to czy jest możliwość zostawienia tych pomarańczowo-czarnych strojów na następny rok?
3. Czy to brzydkie Jinko zniknie z koszulek? (już wolałem zielone kule Unibetu)

PostWysłany: 20 kwietnia 17:15 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
payaso napisał(a):
1. Czy jest szansa, że zmienimy Jomę na coś lepszego?

Z Jomą jest umowa 4-ro letnia więc nie ma mowy o innej firmie.Zdaje się ,że 2 sezony jeszcze Joma.

payaso napisał(a):

Ja tam lubię jak jest jak najwięcej logo sponsorów ;)Mi pasuje ;)

PostWysłany: 20 kwietnia 19:08 
Taquillero

VdV23 napisał(a):
payaso napisał(a):

Ja tam lubię jak jest jak najwięcej logo sponsorów ;)Mi pasuje ;)

Co do ilości to kwestia gustu, natomiast ten napis Jinko nie wygląda dobrze. Po pierwsze wszystko jest za blisko siebie, logo firmy powinno być niżej. Po drugie mogło by mieć jakiś kolor. Wbrew pozorom jak przez jakiś czas było zielone to się tak źle nie komponowało. Pomarańczowa toyota była najlepsza, ech.

Szkoda że Joma zostaje.

PostWysłany: 21 kwietnia 16:21 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 26 grudnia 19:43

Miejscowość: Łódź
payaso napisał(a):
Szkoda że Joma zostaje.

Dobrze, że zostaje. Mamy na co wydawać pieniądze, szpan znaczkiem Nike czy Adidasa nie może mieć miejsca. Po prostu nie stać nas, smutne acz prawdziwe.

Co do logo, dla mnie wygląda ładnie, natomiast zdecydowanie powinno być zielone.

PostWysłany: 21 kwietnia 18:40 
Juvenil
Dołączenie: 15 października 20:38

To nie chodzi że nas nie stać, bo to oni nam płacą, tylko trzeba mieć odpowiednią markę i odpowiednio ich promować.

PostWysłany: 22 kwietnia 7:55 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
Może i koszulki meczowe od Jomy szału nie robią jak np. te z toyotą od nike'a...ale jedno trzeba im przyznać...te bawełniane do chodzenia na co dzień jak np. chwalona przez wszystkich polówka mają świetną jakość ;) Nie do zdarcia :eheh:

PostWysłany: 22 kwietnia 12:50 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 6 stycznia 23:29

Miejscowość: Lubin
Jak dla mnie lepiej być główną twarzą Jomy niż pomiotem Adidasa. Zresztą mi tam koszulki Jomy wyglądają o wiele lepiej niż te Kappy. Takich koszulek jak my nie ma nikt, a jak Nike czy Adaś robią, to wszystko pod jedno kopyto. Jak już coś innego zrobią, to wychodzi taka kupa jak koszulki Barcelony na ten sezon. Podziękował. A co do tych kuleczek unibetu to też się nie zgadzam - to najgorsze co nas na koszulkach spotkało. Logo Jinko ma zresztą bardzo ciekawą czcionkę.

Reasumując, Amunt Joma i Jinko Solar - tylko żeby kasy więcej dawali xD

PostWysłany: 23 kwietnia 19:17 
Jugador del Primer Equipo
Awatar użytkownika
Dołączenie: 27 maj 17:17

Miejscowość: Radom
Jako chyba czołowy posiadacz :lol: koszulek z logo VCF napiszę tak:
Ja mam takie same zdanie jak woker182. Wole być najważniejszym klubem Jomy niż tego badziewia ze znaczkiem łyżwy (bo inaczej się tego nazwać nie da) czy adidasa. Co prawda mam koszulkę meczową nike Juventusu z sezonu bodajże 07/08 która jest w dobrym stanie i to jedyne co mi się dobrego od nich trafiło. Ze zwykłych tshirtów przeważnie po około pół roku cały nadruk spływał, a o butach tej firmy to powiem krótko: kup i postaw na półkę to może się szybko nie rozlecą.
Co do Kappy to mieli ciekawe projekty (mistrzostwem była meczówka z nietoperzem na klacie z nazwisk) a ich tshirty były niesamowitej jakości. Do dziś mam z 10 sztuk, świetnie się trzymają, nadruki nienaruszone.
Joma - z trwałością podobnie jak Kappa. Moim zdaniem jednak ciut mniej ciekawe wzory tshirtów. Trwałość bardzo dobra. O meczówkach się nie wypowiem bo nie kupuje.
Podsumowując jeśli Joma ma być z Valencią jeszcze 2 lata to ja jestem jak najbardziej za. No i pamiętajcie że dzięki temu mamy taniej w SMJ Jome niż przez vcfshop.

PostWysłany: 11 maj 11:47 
Taquillero

Czemu w żadnym sklepie nie mogę dostać kompletu bramkarskiego? :confused:
Jako, że jestem czołowym szkolnym bramkarzem, chciałbym sobie kupić na przyszły sezon :)

PostWysłany: 11 maj 19:22 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 26 grudnia 19:43

Miejscowość: Łódź
Kompletu na pewno nie znajdziesz, chyba że w sklepie na Mestalla :) Jeśli już to koszulkę. Ale niestety nasi bramkarze (ani klub niestety) nie są tak medialni, żeby w Polsce coś było z kompletu bramkarskiego, choćby nawet getry. :D Nic niestety nie można dostac normalnie w sklepie, wszędzie są tylko 4 kluby: FCB, Bayern, MU i Real.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 198 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość