Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Miroslav Đukić
PostWysłany: 5 sierpnia 10:58 
Taquillero
Dołączenie: 10 lutego 13:06

Image
imię i nazwisko: Miroslav Đukić
data, miejsce urodzenia: 19/02/1966 Šabac, Jugosławia
narodowość: Serb
poprzedni pracodawcy: Serbia U21, Partizan, Serbia, Mouscron, Hercules, Valladolid

Prawdę mówiąc, znowu zatrudniliśmy tak zwanego "kota w worku"...co prawda miał dość udany okres z Valladolidem i Partizanem Belgrad, ale nie wiem czy to wystarczy aby spełnić oczekiwania kibiców Valencii. Ci z kolei popadają ze skrajności w skrajność: po słabych meczach w Niemczech była czarna rozpacz i hasła dotyczące tragicznego sezonu z przeciętnym trenerem na czele, a po wczorajszej wygranej z Interem wielu z nich zaczęło wierzyć, że jesteśmy w stanie "podbić Europę" w nadchodzącym sezonie...Ja tam pretemporadą się nie podniecam, w tamtym roku Pellegrino rozjechał Tottenham a jak było potem to wszyscy pamiętają.

Pora na rozpoczęcie dyskusji o naszym nowym Misterze, zauważyłem że wiele osób już zaczęło go oceniać więc zapraszam do udzielenia się także na forum.

PostWysłany: 5 sierpnia 20:52 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
Ja się wstrzymam z oceną do tych przynajmniej 10 kolejek w lidze.Jak wspomniane wyżej,także byłem zachwycony w poprzednim sezonie po meczu ze Spurs...teraz na oceny za wcześnie, zdecydowanie za wcześnie...

PostWysłany: 13 sierpnia 8:50 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Zdecydowanie jestem bardziej za Djukičem niż za Pellegrino. Choć obaj to wielkie niewiadome. Sugeruje się ich postawą na boisku jak grali w barwach Valencii. Mauricio zawsze mnie denerwował swoją nieporadności(nie wspominam niewykorzystanego rzutu karnego),denerwowało mnie u niego brak koncentracji. Co innego Miroslav. Spokój,rozwaga i boiskowa inteligencja. I jeśli to się przełoży(taką mam nadzieję) na prowadzenie zespołu,to jestem spokojny :) Jestem spokojniejszy niż sezon temu,także będzie dobrze,tak ja to widze.

PostWysłany: 11 listopada 21:31 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Zostałem rozbity informacją o pensji Djukica,
jeśli jest prawdziwa.
Nie pasuje do Salvo, prędzej bym się spodziewał
po Llorente który sam się pasł na klubowym sianie.
Z czym do ludzi jeśli w 1 sezonie
dajemy taki kontrakt za utrzymanie Valladolid w PD

PostWysłany: 17 grudnia 11:02 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Kolejny były Valencianista pożegnał się z ławką trenerską. Maurycy jak i Miro to próba stworzenia czegoś z niczego. Jako piłkarze obaj nie byli źli,jako trenerzy nie sprawdzili się w ogóle. Przykre,że w taki sposób i w takich okolicznościach musieliśmy pożegnać naszych zasłużonych graczy. W opcji jest następny były zawodnik Valencii. Ciężko mi się wyrażać cokolwiek na temat Pizziego,ale dużo większego doświadczenia niż dwaj poprzedni nie ma. Djukič jak dla mnie był za mało charyzmatyczny i twardy. Na boisku było zupełnie inaczej,choć nigdy nie należał do ekspresywnych graczy. Pozycja z ręką na brodzie będzie mi się nabardziej kojarzyć z jego kadencją. Fakt nie było wyników,ale odszedł Soldado,który mimo całej krytyki,jednak bramki strzeła,a w tym sezonie pogrążyła nas nie niemoc strzelecka. Nie tłumacze Djukiča,ale trochę żałuje,że odszedł,choć dobrze się stało,nie potrafił mimo w co nie wątpie wielu chęci,poukładać drużyny. Wierzyłem w niego,nie udało się bywa. Chyba on sam za bardzo wierzył,że zawodnicy będą walczyć i biegać jak za dawnych lat. Niestety gorzka prawda pokonała nie tylko jego. Dla niego zapomne o tym przykrym incydencie jak trenera. Dziękuje za gre.

PostWysłany: 17 grudnia 13:37 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Porażka i szkoda dlatego,
że dla Djukica trenowanie Valencii
to była ważna rzecz i wierzę
że przy dobrej robocie nie
rzuciłby się na pierwszą lepszą
wyższą pensję w innym klubie.

Gdyby mi ktoś powiedział, że Djukic okaże się gorszym wyborem niż Pellegrino to bym nie uwierzył, a okazał się dużo gorszym.
Jedno i drugie to było dziadostwo,
ale u Argentyńczyka widziałem chociaż
jakieś próby poukładania gry, przede wszystkim w grze obronnej,
Flaco wygrał z ekipą Simeone 2-0 i prawie udało mu się pokonać drużynę Heynckesa w dziesiątkę,
takie rzeczy u Serba to nie mieszczą się
w wyobraźni. U Djukica kompletne zero.
Zero wyników, zero gry, zero prób.
Prawdopodobnie najgorsza trenerka w historii VCF.
Z jego okresu mogę sobie włączyć tylko wygrany mecz z Sevillą, chyba głównie nadzwyczajną mobilizacją piłkarzy rzadko spotykaną w Valencii oraz - moim zdaniem -
obecnością bałaganiarza Unaia po drugiej stronie bo pokazali jeszcze większe dziury i błędy niż w tym meczu.

Ostatnio edytowany przez Kily, 18 grudnia 16:35, edytowano w sumie 1 raz

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość