Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat: Valencia w pucharach
PostWysłany: 4 marca 13:51 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Właśnie patrzę że nasz mecz z PSG pokażą w TVP1, nie wiem czy się cieszyć czy nie, niby nie trzeba będzie szukać transmisji na necie ale z drugiej strony jak znowu Szpakowski będzie pieprzył jakieś bzdury na nasz temat to mnie rozwali :suicide:

PostWysłany: 6 marca 15:39 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 2 marca 22:57

Bardziej zastanawia mnie, czy mamy wiele powodów do optymizmu. Vulgo, czy nie czeka nas smutny wieczór... Kilka wycinków z http://vcf.pl/presskit_psg1.pdf
Cytuj:
— Aby nie odpaść z rywalizacji, Valencia musi położyć kres 22-meczowej serii PSG bez przegranej w rozgrywkach europejskich, sięgającej 2:4 z Hapoelem Tel Awiw w listopadzie 2006 roku. Francuski zespół wygrał siedem ostatnich meczów u siebie w europejskich pucharach.
Cytuj:
— Valencia ma na koncie 38 strzałów na bramkę oraz 21 wywalczonych rzutów rożnych, w obu przypadkach mniej niż którakolwiek inna drużyna wciąż będąca w grze.

Dodając do tego eksperymentalne ustawienie obrony oraz przymus wygranej robi się nieciekawie.

Niemniej, chociaż szanse nie są wielkie, wszystko może się zdarzyć. Przydałby się gol w pierwszej połowie, bo później będzie coraz większe ciśnienie, a przy kontrach widzę tę obronę w czarnych barwach.

Dziewczyna w pracy, więc oprócz mnie jedynym kompanem na żywo będzie namysłowskie Zamkowe. Swoją drogą, polecam!

Image

PostWysłany: 6 marca 23:51 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 2 marca 22:57

Kibicujcie Maladze, Porto niewiele brakuje do 8. miejsca w rankingu klubowym (pomijam na razie szanse Internazionale czy Arsenalu na dostanie się z ligi):
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... k2014.html

PostWysłany: 7 marca 0:13 
Redaktor honorowy
Dołączenie: 10 grudnia 3:35

Już wolę Dzidku byśmy byli w drugim koszyku (bo i tak można trafić na cholernie trudnego rywala z drugiego koszyka nawet będąc w pierwszym) niż żeby lokalny rywal (w sensie hiszpański) zarabiał kasę i się wzmacniał na kolejny rok.

Milan się wzmocnił i raczej wątpię by na koniec sezonu zajmował niższe miejsce niż Inter. Napoli ma za sobą już większość meczy z czołówką więc czuję, że LM nie oddadzą. Arsenal też jest mizerny. Porażka z Tottenhamem im cholernie skomplikowała sytuację w lidze. Póki co bliżej im do Chelsea (która też jest nad nami w rankingu) więc nawet jakby się z nimi wymienili to nam na jedno wyjdzie. Byle do czwórki załapał się Tottenham.

Raczej na 80-90% chociaż jedna z tych drużyn nie pojawi się w najbliższej edycji LM, więc już wolę pościskać kciuki za Porto.

No i najważniejsze abyśmy sami się jeszcze załapali :P Każdy sukces Malagi do końca sezonu to dla nas porażka. Im będzie ich mniej tym lepiej. Uskrzydlanie ich dobrymi występami w pucharze też nam nie leży :wink:

PostWysłany: 9 marca 18:18 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Oglądając mecz między PSG chyha sam już na początku straciłem nadzieję. Niemoc Francuzów była porażająca. Nie grali kompletnie nic. Najgorsze jest jednak to,że widziałem jak my nie potrafiliślmy tego wykorzystać. Strzał Jonas,to raczej strzał szczęscia i dzięki temu mieliśmy szansę,ale już dawno nie widziałem tak nic nie grającej drużyny jak PSG. Mecz ogólnie był nudny,ale to chyba głównie nasz wina,skoro nie potrafiliśmy nic ciekawego stworzyć. A dzień był ku temu idealny bo Paryż nie pokazał zupełnie zaangażowania. My jednak kompletnie nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Soldado się cofał,a wrzutki były zagrywane bardzo niecelnie. Alex mnie wkurzał bo był zawsze tam gdzie była zagrywana piłka,a innego sposobu na ich obronę nie stosowaliśmy. Fakt,że bramka dla PSG to pośmiewisko i pech nie wyobrażalny,ale i tak nie sądzę żebyśmy byli wstanie strzelić zwycięskiej bramki. Nie boli tak bardzo odpoadnięcie,ale boli sam fakt w jakich okolicznościach odpadliśmy,bo przeciwnik był do przejścia. Kolejny raz się nie udało i trzeba sobie powiedzieć,że przez brak kilku zawodników,których mogliśmy sprowadzić to wszystko miało miejsce. Jedynie Banega zrobił jakąś różnice po wejściu. Jak mu siě chce to coś zagra. Szkoda,że więcej zawodników nie potrafi tego wyrazić. Niemoc Valdeza była spowodowana kiepską pomocą i tyle. Szkoda,żal i smutek. Mam nadzieję,że uda nam się przeskoczyć Malagę i Betis.

PostWysłany: 14 stycznia 9:33 
El Crack del Equipo

Koniec z Pucharem Króla. Szkoda,bo była szansa dojść do finału i kto wie czy go nie wygrać. Fajny byłby to początek Nuno. To już jednak przeszłość. Faktem jest nasza słaba gra. Nie chce tu jakoś usprawiedliwiać Nuno,ale kartka dla Mustafiego zupełnie zmieniła oblicze oraz pomysł na naszą grę w tym meczu. Nuno chciał zmienić styl wprowadzając Negredo i licząc na dośrodkowania i jego dobrą grę w powietrzu,ale najpierw trzeba dośrodkować,a z Barraganem po prawej stronie jest to prawie niemożliwe. Mieliśmy trzech kreatywnych pomocników w środkowej częście boiska,a żadnej akcji kombinacyjnej czy dokładnego długiego otwierającego podnia trudno szukać. Nie wiem czym jest to spowodowane,że mecze u siebie potrafimy zagrać perfekcyjnie,być skupionym cały czas do ostatniej minuty,a w meczach wyjazdowych gramy niefrasobliwie i bez pomysłu. Ten fakt na pewno spędza sen z powiek naszego trenera,ale mnie też to mocno zastanawia. Bo pech to za mało powiedziane. Podoba mi się gra 2 napastnikami,ale system 3-5-2 już nie tak bardzo. Wiem,że w systemie 4-4-2 ciężko zmieścić wszystkich naszych pomocników,no bo którego posadzić na ławce:Enzo,Parejo,Gomesa? Bez skrzydeł nasza gra nie wygląda tak imponująco,gdyż wystarczy dobrze pokryć środek pola,a zostajemy bez argumentów. Rodrigo mógłby się ogarnąć,bo dobrze się prezentuje na boku,poza tym jest nieprzewidywalny a tego potrzeba w takich meczach. Teraz całą uwagę skupimy na lidzę i nie może być takich wpadek na wyjazdach,bo rywale depczą po piętach.

PostWysłany: 15 stycznia 22:56 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Nie wiem czy system jest problemem, chyba bardziej to że w zamyśle mamy nim grać bardzo defensywnie.

Trochę obawiam się że to ustawienie Nuno które
wypaliło raz z Realem będzie analogią do patentu
Unaia z Albą i Rudym jednocześnie, który był dobry tylko na Barcę :lol:

Samej Barcelonie tak się spodobał ze ich kupili.

PostWysłany: 16 stycznia 10:09 
El Crack del Equipo

Fakt to ustawienie jest defensywne,ale jest to jakieś wyjście dla gry z Gomesem,Parejo i Perezem. Jeśli już mielibyśmy grać tym ustawieniem,to widziałbym to w ten sposób: DM-Perez,CMF-Parejo i Gomes i dwóch skrzydłowych,Piatti,Soso,Gaya lub De Paul. Wtedy to ustawienie nabiera ofensywności i myśle,że było by bardziej ruchome i bardziej kreatywne.

PostWysłany: 21 czerwca 9:25 
Juvenil
Dołączenie: 20 czerwca 16:16

Dexter ma rację. Może tak być :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość