Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna

Wybierz trzech piłkarzy dekady 2001-10
Gaizka Mendieta (01-02) 11%  11%  [ 31 ]
Kily González (01-03) 0%  0%  [ 1 ]
John Carew (01-03 + 04) 0%  0%  [ 0 ]
Mauricio Pellegrino (01-05) 0%  0%  [ 1 ]
Fábio Aurélio (01-06) 0%  0%  [ 0 ]
Pablo Aimar (01-06) 10%  10%  [ 28 ]
Roberto Fabián Ayala (01-07) 5%  5%  [ 14 ]
Santiago Cañizares (01-08) 16%  16%  [ 44 ]
Miguel Ángel Angulo (01-09) 1%  1%  [ 3 ]
Rubén Baraja (01-10) 7%  7%  [ 18 ]
David Albelda (cała dekada) 15%  15%  [ 40 ]
Vicente Rodríguez (cała dekada) 7%  7%  [ 19 ]
Mista (01-06) 0%  0%  [ 0 ]
Curro Torres (01-07) 0%  0%  [ 1 ]
Carlos Marchena (01-10) 0%  0%  [ 1 ]
Francisco Rufete (01-06) 0%  0%  [ 0 ]
David Villa (05-10) 18%  18%  [ 49 ]
Raúl Albiol (06-09) 0%  0%  [ 0 ]
David Silva (06-10) 4%  4%  [ 11 ]
Miguel (05-10) 0%  0%  [ 1 ]
Pablo Hernández (05-10) 0%  0%  [ 1 ]
Fernando Morientes (06-09) 1%  1%  [ 3 ]
Joaquín (06-10) 1%  1%  [ 2 ]
Juan Mata (07-10) 1%  1%  [ 3 ]
Éver Banega (08+ 09-10) 1%  1%  [ 2 ]
Jérémy Mathieu (09-10) 0%  0%  [ 0 ]
ktoś inny 0%  0%  [ 0 ]
Razem głosów : 273
Autor Wiadomość
 Temat: Valencia - ogółem i na bieżąco
PostWysłany: 18 kwietnia 1:05 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Porto, Arsenal czy Benfica
zarządzane są jak firmy, nie jak kluby piłkarskie,
wynik sportowy nie jest tam na 1 miejscu,
chcą zarabiać i nie wypaść z czołówki.

Nie jestem wielkim zwolennikiem takiego zarządzania,
ale gdy wpadliśmy w kłopoty uważałem to za jedno z rozwiązań
(na jakiś czas). Pewne podobieństwa są - sprzedaliśmy te aktywa co były,
ale żeby być jak Porto trzeba kupować
za już konkretne pieniądze takich grajków typu Danilo (by kiedyś zarobić krocie)
a to już jest jakiś element ryzyka, u nas tego nie ma,
zresztą jeśli nie mamy do tego fachowców to może i dobrze

PostWysłany: 18 kwietnia 19:48 
Jugador del Primer Equipo
Dołączenie: 14 listopada 23:33

Miejscowość: Nowy Sącz / Shepton Mallet
Tylko,że u nas wydali tyle kasy jak np na Fernandesa (18mln sprzedany za 2mln), Zigica (14mln, sprzedany za 7mln) itp i teraz też większość piłkarzy kupują drogo, a sprzedają za grosze lub odchodzą w ogóle za darmo po zakończeniu kontraktu...

Topal za 5,5 mln kupiony, sprzedany za 4,5
Aduriz 4,3 sprzedany za 2,5
Moya 5mln sprzedany za 2mln
Maduro 2mln, odszedł za darmo
Renan 5mln odszedł za darmo
i wielu wielu innych, gdyby nie Villa, Mata, Silva, Alba(u którego zarąbali z klauzulą i widać nie uczą się na błędach - sytuacja Ramiego) i Albiol, to kto wie czy nie zbankrutowalibyśmy...

Tyle nie wypałów transferowych jest, że szkoda słów... Nie wiem co Ci scouci robią w tym klubie... tym bardziej, że za darmo można ściągnąć w miarę sensownych graczy co rok w styczniu przedstawiając ofertę kontraktu tym, którym kończy się kontrakt w czerwcu...

W ogóle to trzeba rezerwy wprowadzić do 2 ligi, tak jak barcelona i real... wtedy lepsi zawodnicy przychodziliby do Mestallety i lepiej ogrywaliby się, mogliby być wprowadzani do 1 składu,a nie tak jak teraz taka przepaść jest...

Hattrick: ValenciaPL(1831033)

PostWysłany: 11 czerwca 9:40 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Ten sezon pokaże na co stać Valencie bez LM. Zobaczymy ilu zawodników odejdzie i jakich zawodników sprowadzimy na ich miejsce. Odszedł Valverde,pokazując,że fachowiec z niego nie byle jaki,potrafił poukładać drużynę i wydobyć z zawodników skrywane umiejętności. Nasi kopacze pokazali ambicje i walkę,a że czasem nie wyszło,to przecież każdemu może się zdarzyć. Sezon jak na marny początek całkiem udany,szkoda oczywiście braku awansu do ChL,ale to nie do końca powinno dziwić,jak na drużynę,która ma dług tak pokaźny jak nie jedna cała liga. Osiągneliśmy naprawdę sporo,szkoda,że Valverde nie chciał kontynuować czegoś co przecież sam zbudował. Musi żywić naprawdę wielki sentyment do Atletic,bo nie oszukujmy się,może i mają perspektywy,ale piłkarsko znowu odstają od reszty. Z drugiej strony pod wodzą Valverde może ulec to zmianie. Djukič u nas to wielka nie wiadoma,mimo całkiem niezłych wyników z Valadolid,to jednak nie to samo. Wygląda na spokojnego i taki też był na boisku,nigdy specjalnie się nie wyróżniał,ale dobrze spełniał swoją role. Wiele plotek mówi o wielkim przerzedzeniu naszego składu,Co na pewno będzie ważnym elementem na przyszły sezon. Wiele niewiadomych i obaw. Oby się udało jakoś przetrwać.

PostWysłany: 8 października 9:04 
El Crack del Equipo

Nie mam zbyt wiele czasu aby zobaczyć wszystkie mecze Valencii,a te które widziałem ostatnio nie napawały optymizmem. Widzę jednak poprawę. Djukič zaczął żywiej reagować na ławce trenerskiej,piłkarze jakby też dawali więcej z siebie. Nie jest to może dużo,ale mam nadzieję,że małymi kroczkami będzie coraz lepiej :) W końcu udało mi się zobaczyć Paco w ackji i z moich obserwacji,zauważyłem,że jest dobry technicznie,dobrze wychodzi na pozycje i jest szybki. Brakuje mu jednak trochę sprytu boiskowego i nie potrafi się przepchać z obrońcą. Dobrym nauczycielem na pewno będzie Postiga,więc ma się na kim uczyć. Pierwsza połowa meczu z Atletic należała do nas i szkoda,że nie udało się tego wyżej udokumentować. Iraizoz rozegrał świetnie spotkanie i dużo mu zawdzięczają baskowie. Mam nadzieję,że 2 tygodnie przerwy,dobrze zrobią piłkarzą i na mecz z Sociedadem wyjdą podobnie zmotywowani jak z Sevilla,a o zwycięstwo się nie boje. Amunt!

PostWysłany: 25 grudnia 19:58 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
http://www.transfery.info/61559,oficjal ... o-mestalla
:ok:

PostWysłany: 26 grudnia 12:02 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Ale nowość :lol:

Już myślałem że jakiegoś cracka do pomocy łączą z VCF

PostWysłany: 2 lutego 8:28 
El Crack del Equipo

Chyba nie ma kibica,który by się nie cieszył wczorajszym zwycięstwem. Wszyscy czekaliśmy na to zbyt długo,ale będąc kibicem Valencii,cierpliwość to niezbędna cecha. Trochę już ze mnie emocje opadły i mogę coś od siebie o meczu powiedzieć. Nie ma jak widzieć załamanie i rozpacz na twarzy kibica Barcelony,czysta przyjemność :) Mecz nie porywał to fakt,graliśmy mądrze,choć jak dla za statycznie. Barcelończykom nie można dać tyle miejsca i czasu na rozegranie piłki. Po pierwszych minutach byłem pełen obaw,a stracona bramka upewniła mnie,że nie będzie dobrze. Nie podobała mi się nasza gra. Barcelona po szybkiej bramce,też chyba pomyślała,że to będzie spacerek,a kolejne bramki będą tylko kwestią czasu,to też spokojnie rozgrywali piłke. Moim zdanie mieliśmy dużo szczęścia w tym spotkaniu,ale chyba po tylu latach należało nam się. Barca po straconej bramce nie mogła uwierzyć co się stało. Po przerwie sądziłem,że to jednak Barca zada cios i to będzie koniec. Fortuna jednak postanowiła się do nas uśmiechnąć po raz kolejny i tego popołudnia nie chciała nas opuścić. Mam wrażenie jakby Barcelonie nie do końca się chciało,chyba nie do końca rozumieli co się dzieje. 4 strzały i 3 bramki!! Chyba gdzieś w głowie im to siedziało:jak to możliwe?? I mimo,że ostatnia tiki takowa akcja mogła przynieść im remis,tak ich główna broń czyli wiele podań sama ich wykończyła,a nam dała upragnione,niezapomniane i pewnie na długie lata nie osiągane zwycięstwo. Cieszmy się jednak,bo Valencia wygrała :) Amunt!

PostWysłany: 27 maj 1:48 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 27 maj 1:22

Miejscowość: Madryt
Witam serdecznie!

Jak nie trudno zauważyć jestem kibicem Realu Madryt, a na Wasze forum napatoczyłem się dość przypadkowo, to jednak postanowiłem się zarejestrować, bo mam sentyment do Waszej drużyny i mam nadzieję, że wrócicie na swoje miejsce przyłączając się do walki o mistrza - zawsze to ciekawiej dla ligi :wink:

Powodzenia!

LA DECIMA! (1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998, 2000, 2002, 2014)

PostWysłany: 28 maj 9:28 
El Crack del Equipo

Odnośnie obecnej sytuacji Valencii. Boje się jednej rzeczy. Boje się,że Lim przeceni swoje siły,że za szybko uwierzy w sukces,a kiedy mu nie wyjdzie,zostawi nas jak dziecko popsutą zabawke. Ciekawi mnie też jak cała sytuacja wpłynie na naszych zawodników. Zespół się zgrywa,mamy kilku obiecujących zawodników,a nie wiem czy sprowadzenie kilku badź co bądź dobrych zawodników,nie zaburzy pewnego systemu. Nie chce też aby nasi młodzi zawodnicy tracili miejsce w drużynie,bo ktoś niekoniecznie lepszy,ale drożyszy musi grać. Czas jednak pokaże jak z tym wszystkim poradzi sobie zarząd i trener. Wierzę jednak,że wszystko się dobrze ułoży,a Valencia znów będzie walczyć o najwyższe miejsca.

PostWysłany: 24 sierpnia 17:26 
El Crack del Equipo

Pierwszy mecz za nami. Kilka moich wniosków. Środek obrony wygląda solidnie,boki już nie tak bardzo. Jeśli chodzi o gre defensywną,to jeszcze nie jest najgorzej,ale dośrodkowania naszych bocznych obrońców to katastrofa. Fuego zagrał słabo,jakby tempo meczu było dla niego za szybkie,a szkoda,mam nadzieję,że się jeszcze odnajdzie,choć ciekaw jestem Zuculiniego. Andre Gomes to prawdziwy technik,tylko brakuje jeszcze przełożenia na reali meczowe i zgrania z zawodnikami. Parejo zagrał solidnie,choć czasem za długo przetrzymuje,ale taki ma już styl gry ala Riquelme. Piatti dużo chciał,ale nie za wiele mu z tego wychodziło,jednak podoba mi się jego wleczność,dużo go jest na boisku to pozytywne. Rodrigo gdyby nie końcowka niczym specjalnie by nie zachwycił. Paco,jedno ładne przejęcie i prawie asysta tak też był niewidoczny,ale to raczej problem z mechanikom gry,przy dośrodkowaniach niestety nie potrafi się przebić,pasują do niego bardziej akcje kombinacyjne,myśle,że w miare zgranie ujrzymy takie zagrywki. Zmiennicy De Paul,o grze nic nie napisze,dla mnie czerwona karta za mocno,poniosła go młodzieńcza krew,nie mam pretensji. Soso słabo,oby się rozkręcił. I Orban nasz szczęśliwiec,nie grał długo,ale dało się zauważyć dobrą gre w obronie,Gaya będzie miał kogo podpatrywać. Szkoda straconej bramki,bo mecz był do wygrania,ale w ostatecznym rozrachunku cieszy remis. Trochę sił brakuje naszym miałem takie wrażenie. Zobaczymy jak z Malagą się zaprezentują przy własnej publiczności,jestem dobrej myśli.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość