Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Ekstraklasa
PostWysłany: 1 września 12:03 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 31 października 18:17

Miejscowość: Toruń
Lech nieźle poleciał w kulki... Zakontraktować z powrotem po latach ikonę Kolejorza, mimo że ta była zamieszana w aferę korupcyjną nie przynosi chwale temu klubowi...

Wg mnie tak renomowany klub jak Lech nie powinien szargać sobie mienia ściągając skażonego korupcją piłkarza... Jak to wytłumaczyć młodym, przyszłym być może, piłkarzom poznańskiego klubu ? Ech... To Polska właśnie...

Image

PostWysłany: 1 września 22:15 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 kwietnia 12:01

Niestety,poziom polskiej piłki mnie przeraża! Poczynajac od EURO,po obejrzenie pierwszych kolejek Ekstrklapy,występów naszych pucharowiczów oraz meczów 1 ligi w ktorej gra moja kochana Sandecja,jestem zdruzgotany tym co się dzieje! Z roku na rok jest co raz gorzej.Nie ma się co dziwić,że najlepsze kluby,a do takich zalicza się Legię i Lecha,konraktują dziadków Saganowskiego i Reissa,bo na dzień dzisiejszy nie ma kto grac!

Wczorajszy mecz beniaminków Ekstraklapy - bez komentarza.Do tego dostosowują się sędziowie - ktoś mi wytłumaczy co Borski i Małek robię w rozgrywkach międzynarodowych!? Pfff...oni nie powinni sędziować Ekstraklapy!
Dzisiejsze spotkania też nie powaliły na kolana.Szczególnie Korona i Zagłębie się nie popisały,grajac większą częśc meczu w przewadze. Na koniec dnia spotkanie w Gdyni.Tam się dopiero działo! Sędzia się pogubił i kartkował ile się da.Karny z dupy no i własnie...tak to się kończy jak trener krzyczy "Marcus" a do jedenastki podchodzi bambus :):):)

Podsumowaniem tego wszystkiego co się teraz dzieje,będzie ponowny wybór Grzegorza L. na prezesa PZPN.

PostWysłany: 1 września 22:39 
Redaktor
Awatar użytkownika

mrmatys

Nie sądzę żeby ponownie prezesem PZPN został Grzegorz L. Środowisko piłkarskie ma już powoli dosyć tego cyrku jaki odwala zarząd PZPN'u... Mam tu na myśli głównie te najniższe szczeble struktury polskiego futbolu... Z tego co wiem to w Pomorskim ZPN jest największy sprzeciw, więc należy być dobrej myśli :wink:

Image

PostWysłany: 2 września 9:39 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 31 października 11:30

Ja już bardzo dawno odpuściłem sobie ligę polską. Oglądam jedynie występy naszych w europejskich pucharach, ale w tym sezonie znacznie sobie odpuściłem. Czasami także poczynania reprezentacji zobaczę, ale to jest dramat...

Obecnie z polskich lig interesuje mnie tylko III liga, bo lokalna Ostrovia 1909 tam występuje. :)

Akurat tam jest na co patrzeć, bo dwa lata z rzędu awansowali, a teraz znów są liderem. :wee:

Wolę jednak poświęcić cały czas na ligę hiszpańską z małymi dodatkami angielskiej i francuskiej niż oglądać kopaninę na polskich pyrowiskach. Wspierałem i broniłem naszej piłki przez dłuuuugi czas, ale moja wiara po Euro już wyparowała.

http://twitter.com/dominikpiechota

"To work hard and have fun, and NOT notice the difference" :)

PostWysłany: 2 września 11:03 
Redaktor
Awatar użytkownika

Też się poważnie zastanawiam czy nie poświęcić mojej uwagi na 3 najmocniejsze ligi Europy, mianowicie Ligę BBVA, Premier League i Bundesligę.

Jak oglądam te wszystkie kiksy i nieudolne próby trafienia w piłkę i wyobrażam sobie jak to wygląda w Hiszpanii to mnie zbiera na śmiech... Żadna liga nie daje mi takiej dawki humoru i to w niej cenię najbardziej :ok:

Image

PostWysłany: 19 listopada 14:11 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Nie oglądam za dużo polskiej ligi,bo za bardzo lubię futbol :P Ale wczorajszy mecz między Lechem a Legią przyciągnął moją uwagę,ze względu na pozycję obu zespołów oraz sentyment do Lecha. Mecz mógł się podobać,całkiem fajna i przemyślana gra obu zespołów oraz szybkie tempo,całkiem mnie zdziwiły. Żałuje,że Lech przegrał,ale po prostu był słabszą drużyną i popełniał zbyt dużo błędów,które Legia skrupulatnie wykorzystywała. Cieszy mnie natomiast,że w obu tych ekipach mogliśmy zobaczyć całkiem sporo naszej zdolnej młodzieży. Chłopaki grają z werwą i pazurem,a umiejętności mają naprawdę wielkie. Miło się ogląda,walczące drużyny w lidze polskiej do samego końca(z małymi przerwami,ale zawsze). Więcej takich meczy,a nasza liga wyglądałaby zupełnie inaczej.

PostWysłany: 19 listopada 14:18 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 31 października 11:30

Przyznam, że spędziłem bardzo przyjemną niedzielę z polską ekstraklasą. Jak napisał Ł. Godlewski na Twitterze: "Muszę przyznać, że Ekstraklasa podoba mi się coraz bardziej. Nieziemsko słaba, ale ma swój klimat".

Pierwszy mecz nie rozczarował, cztery gole, fajne akcje. Spodziewałem się dominacji Legii, ale było momentami na co popatrzeć. Już nie mówię o mierności defensywy Lecha czy Ślusarskim, jednak przyjemnie się oglądało w przeciwieństwie do dawnych "hitów" np. 0:0.

A mecz Wisła-Śląsk? Komedia! Coś pięknego. Byłem popłakany z kibiców Wisły, piękna szydera z klubu. Szkoda trochę Sikorskiego, ale reagował ironicznym uśmiechem.

Atmosfera na pewno nie zawiodła. Piękne oprawy i czynny doping (chociaż gwizdów nie zabrakło), a z drugiej strony najbardziej udana szydera ostatnich miesięcy. :)

http://twitter.com/dominikpiechota

"To work hard and have fun, and NOT notice the difference" :)

PostWysłany: 27 listopada 9:04 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Wczoraj Lech pokonał Podbeskidzie 3:2. Kolejny wysoki wynik w lidzę,a i sam mecz stał na całkiem przyzwoitym poziomie. Ślusarski pokazał,że nie tylko głową potrafi bramki zdobywać :) Nasz sepleniący były reprezentant Polski nie zdołał pokonać bramkarza z karnego co (jako sypatyka Kolejorza) bardzo mnie ucieszyło :) Na wynik i postawę Podbeskidzia miała na pewno czerwona kartka za faul,którego moim zdaniem nie było. Poza tym błędem,tercet sędziowski spisywał się bez zarzutów.

Temat: Ekstraklasa
PostWysłany: 2 stycznia 9:49 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
Niby do ekstraklasy jeszcze daleko ale...

Wizualizacja pod filmikiem .

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /121229884

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość