Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Sytuacja w Primera Division
PostWysłany: 15 kwietnia 4:34 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Zgadzam się z @Darlene. Nasze szanse są iluzoryczne,trzeba przyznać,że dzielnie walczyliśmy,nie skreślam jeszcza nas,ale patrze też realistycznie. Szkoda,bo z Valverde widać,że nasza gra idzie ku lepszemu. Myślę,że 2-3 transfery i nasza gra wyglądała by o wiele lepiej,ale bez LM to raczej niemożliwe,poza tym nie wiem co spodziewać się po nowym zarządzie. Mam jednak wielką nadzieję,że los kolejny raz się do nas uśmiechnie i jakoś uda nam się załapać na to 4 miejsce.

PostWysłany: 22 sierpnia 10:21 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Image

Z wczorajszego meczu o superpuchar Hiszpanii, nieźle :lol:

PostWysłany: 22 sierpnia 11:09 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
Ja się tylko cieszę ,że już nie gra u nas :eheh: :eheh: :eheh: Co za pajac...

PostWysłany: 22 sierpnia 11:49 
Canterano
Dołączenie: 30 listopada 15:07

Miejscowość: Lubań
Jak ich oglądałem, to wydawało mi się że nieudolnie naśladują Bayern Guardioli, który bez polotu próbuje odtworzyć Barcelonę sprzed dwóch lat.

Podobało mi się Atletico, zagrali jak Milan na San Siro.
Z dwojga złego :cool: wolę Diego Costę od Alby.

PostWysłany: 22 sierpnia 12:54 
Taquillero
Dołączenie: 10 lutego 13:06

maciejj napisał(a):
Z dwojga złego :cool: wolę Diego Costę od Alby.

Jakiego złego? :tongue: Diego Costa bardzo przydatny zawodnik...podoba mi się to jego prowokowanie, pewnie będę mówił co innego jak będą grali z nami, ale chyba każda drużyna chciałaby mieć kogoś takiego u siebie.

PostWysłany: 22 sierpnia 13:51 
Canterano
Awatar użytkownika
Dołączenie: 13 lipca 14:13

Miejscowość: Częstochowa
Mówcie co chcecie, jednak dla mnie Costa to niemalże bliźniak Soldado. Krewki, waleczny czasem też trochę zagubiony ale potrafiący strzelac ważne a zarazem piękne bramki. Są oczywiście różnice, jednak to Diego jest najbliższy profilowi żołnierza.

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji.Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu.Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn

PostWysłany: 23 sierpnia 1:23 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Jordiego Albę to w ogóle ciężko mi nazwać mężczyzną (nie znosiłem tego pajaca nawet gdy u nas grał),
Diego Costa to też dzikus z brazylijskiego buszu (choć sportowo bardzo pożyteczny), Soldado niewiele bardziej cywilizowany od Costy.
Cieszę się że żaden nie gra (już) w VCF.
Niebezpiecznie do granicy szaleństwa okraszonego agresją i głupotą zbliża się Joao, a w przeszłości Tino.
Lubię piłkarzy z charakterem ale nie muszą go w ten sposób specjalnie udowadniać.
Co z tego że gość jest klasowym piłkarzem np Gary Medel,
jak swoją głupotą (chyba 8 czerwieni) wszystko Sevilli psuł

PostWysłany: 25 sierpnia 3:41 
El Crack del Equipo

Kolejny mecz po Maladze,że gramy bez charakteru i zacięcia. Nie wiem co Valverde mówił naszym piłkarzom,ale Djukič raczej tego samego nie mówi. Teraz czekają nas ciężkie mecze z Barceloną,Sevillą i Betisem. Może nie być za różowo i może się okazać,że tych punktów nie będzie za dużo. Zobaczymy jak wtedy zareaguje Salvo. Mam jednak nadzieję,że Miroslav znajdzie jakieś antidotum na naszą niemrawą gre i nie będzie tak źle. I chociaż kupiliśmy kilku dobrych zawodników i pozbyliśmy się niepotrzebnego balastu(oprócz Soldado),to sądzę,że w tym sezonie będzie jeszcze ciężej o to 4 miejsce. Trzeba się naprawdę spiąć i to od samego początku,liczy się każdy punkt.

PostWysłany: 25 sierpnia 10:19 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 31 października 18:17

Miejscowość: Toruń
I bardzo dobrze, że mamy taki ciężki terminarz. Przynajmniej nie będą zwlekali ze zwolnieniem do stycznia czy lutego... I ewentualnie będą szanse podgonić czołówkę, czego zabrakło w poprzednim sezonie.

Image

PostWysłany: 25 sierpnia 14:57 
El Crack del Equipo

Kurde @mucha już jesteś bliski zwalniania? Ja w poprzednim sezonie miałem podobne zdanie jak Ty. W tym jednak będę bronił Djukiča. Moim zdaniem nawet jak będziemy mieć słabe wyniki,to i tak powinien zostać. Nie jesteśmy zespołem na czołówke,borykamy się z problemami finansowymi i wiem,że bez LM będzie nam ciężko egzystować. Ale jestem za tym żeby spokojnie budować zespół,bo dla mnie Djukić to dobry trener,tylko zawodnicy muszą dać więcej z siebie. Konflikty w drużynie i fochy zawodników nie ułatwiają prowadzenia drużyny. Mimo wszystko jestem dobrej myśli.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość