Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Sytuacja w Primera Division
PostWysłany: 6 października 22:25 
Canterano
Dołączenie: 19 września 8:52

Miejscowość: Orzesze (slaskie)
Jezeli spojrzec na tabele po piatej kolejjce to kazdy zespol prezentuje sie
w sporym przyblizeniu na miare oczekiwan. Slabo troche spisuje sie
moze Villarreal lub Saragossa ze wskazaniem na ta druga, natomiast
jedyna niespodzianka i w dodatku in plus jest RECREATIVO HUELVA.
Przynajmniej sa to moje oczekiwania, depor zrobilo wiele ciekawych
transferow, odmlodziolo zespol, Atletico wreszcie gra na miare
mozliwosci a sewilla udowadnia ze nie byla jednosezonowym wybrykiem.

Nadchodzacy miesiac jest wielce intersujacy i zapowiada naprawde wiele
emocji. Wystarczy napiasac mecze (6. kol) Barca - Sewilla, 7. Gran
Derby, Depor - Atletico

Valencia ma w miare latwych rywali, no powiedzmy srednich -> Celta,
Osasuna, Racing wiec powinnismy zdobyc min 7 ptk na tyle licze
aczkolwiek realne jest cale 9 i to jest moje marzenie.

Barca ma przechlapane - kontuzja Etoo,beznadziejna forma Ronaldinho,
mecze z Sevilla, Realem, dwa z Chelsea i na deser Recreativo.
Jezeli Barcie siie wyjatkowo niepowiedzie to moze z tych ligowych
potyczek wyniec do 3 ptk.
Real ma Getafe, Barce i Gimnastic, tu licze na na te pierwsze dwa zespoly

Temat:
PostWysłany: 7 października 9:07 
Juvenil
Dołączenie: 17 września 12:24

Miejscowość: Poddebice
No coz niepopadalbym nad uzalaniem sie nad barcelona Procz eto jest saviola i gudjonsen a potrzebny jest tylko jeden Mam nadzieje ze wreszcie utre nosa bratowi i kumplowi i po pazdzierniku Valencia bedzie liderem La LIga i LM w grupie a na koniec sezonu ........ chyba sie domyslacie Niech Valencia zrobi dokladnie to co barca w tamtym sezonie no na dodatek puchar krola i krolem strzelcow VILLA
Fajnie pomarzyc :lol: ale wierze w to mocno

Temat:
PostWysłany: 7 października 12:13 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 30 września 19:05

Miejscowość: Nysa
Nie zgodziłbym się z tym, że brak Eto'o ( ok. 4-5 miechów) w składzie przysporzy Barcy większe problemy. Mają dobrych zastępców i jeśli sie rozkręcą przeciwnicy nie będą mieli wcale łatwego zadania.

Natomiast z tą kontuzją jest dla Nas i dla reszty duży + ...bowiem:

z meczy, ze skrótów mam takie wrażenie, że Gudjohnsen i Saviola to są tylko tacy zawodnicy, którzy dokładają noge, aby wpakowac pilke do siatki...oczywiśćie są oni równie potrzebni, jak tacy napadziorzy ktorzy starają się sami wracać po piłke i nakręcać ataki...pomagać w tyle... np. Villa czy właśnie Eto'o.

Nie widziałem ostatniej potyczki Barcelony z Bilbao. Śmię twierdzić, że 1 mecz w słabszej dyspozycji Ronaldinho...to nie kryzys. Dlatego jeśli ktoś się powołuje na takie źródła co primeradivision.pl to jest śmieszny. Mecz należy zobaczeć i zanalizować, aby potwierdzić to, iż gra gorzej.
Mam nadzieję, że Cygar brałeś pod uwagę inne źródła niż te które wymieniłem :wink:

Musimy patrzeć na każdy aspekt. Real ( w meczu z Barcą w którejś tam kolejce w przód ) nie ma Cicinho, Ruud wysiada, a trener nie daje pograć Robinho. :roll:

Temat:
PostWysłany: 7 października 12:20 
Canterano

Pod uwage bralem kompleksowo wiele zrodel, Ronaldinho bez formy to
moje ogolne wrazenie, biorace swoje zrodlo w przede wszystkim
komentarzach kibicow na stronach sportowych i forach m.in na
Barcelonie, dalej wypowiedziach samego Rijkarda lub innych pilkarzy a
takze newsach ukazujacuch sie na wielu stronach internetowych, sam
osobiscie widziale mecz barcy z Valencia i II polowe z Athletic Bilbao.

Temat:
PostWysłany: 7 października 12:51 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 17 września 14:07

Miejscowość: Warszawa
Co do kwestii napadu w Barcelonie, to spokojnie przeżyją bez Etoo. Chyba, że ta sytuacja nie wyleczy Rijkaarda z "kompleksu Savioli". Nie zgodzę się z tym, ze Saviola to napastnik "dokładający nogę". Takie rzeczy można mówić o Morientesie, Inzaghim czy choćby Tavano. Tacy zawodnicy są potrzebni, ale Saviola na pewno do tego typu graczy nie należy. El Conejo to przede wszystkim znakomity i szybki drybler, który uwielbia grę z klepki (pooglądajcie jak grał w River Plate z Aimarem).

Barca może nie wytrzymać, bo zwala jej się na łeb seria bardzo trudnych meczy. Może być też jednak inaczej. Stojąc w obliczu trudnych spotkań nabiorą takiej motywacji, że rozjadą swoich rywali.

Ja myślę, że pod koniec Października Valencia będzie liderować, a Barca spadnie na drugie miejsce z 1 lub 2 punktami straty.

Temat:
PostWysłany: 16 października 15:34 
Canterano

No wiec 6 kolejka juz za nami. Nas interesuja oczywiscie wyniki:

Barcelony, ktora wygrala w trudnym meczu u siebie bardzo pewnie bo az 3:1 z Sewilla, zrewanzowala sie jej tym samym za SuperPuchar Europy, a co wazniejsze odskoczyla nam na 3 ptk :(
Realu Madryt - jeden z faworytow do mistrzostwa wg przedsezonowych zapowiedzi, nie spisuje sie jednak na miare oczekiwan, i dobrze, porazka 1:0 z Getafe, po fatalnej grze.
Osasuna Pampelona - najblizszy rywal Valencii w lidze, ta znowu przegrala z jednym z outsiderow ligi - Racingiem Santander tez 1:0. Osa grali lepiej niz rywal, a o wyniku przesadzil rzut karny.
Patrzac na tabele to zwraca uwage wysokie miejsce Atletico oraz Deportivo, ktoremu szczerze zyczmy w tym sezonie gry w Pucharach.

W nastepnej kolejce mamy dwa bardzo ciekawe meczyki, pierwszy to Deportivo - Atletico a drugi to gran derby. Ja osobiscie bede kibicowal Realowi Madryt.

Temat:
PostWysłany: 16 października 15:59 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 17 września 17:03

Miejscowość: GdaŃsk
A całkiem ciekawie się w tabeli porobiło. No niestety nie się nie ułożyło jak ze snu i wciąż mamy drugą lokatę. Ale 3 pkty straty to nic wielkiego, a Barca w obliczu najbliższych kilku ciężkich spotkań może się potknąć.
Trochę mnie zaskoczyło wysokie miejsce Atletico, ale myślę, że w obiczu kontuzji dwóch najbardziej znaczących zawodników, będzie im cholernie ciężko się w tej strefie utrzymać.
Do tego wszystkiego cieszy porażka Realu :twisted: . Niech się zdołują i jeszcze więcej przegrywają.

Temat:
PostWysłany: 22 października 7:01 
Juvenil
Dołączenie: 17 września 12:24

Miejscowość: Poddebice
bardzo ciekawie do scislej czolowki dolacza saragossa i deportivo a nie zapominajmy o atletico Jak radzi sobie aimar w saragossie bo po statysykach to niby dobrze ale tak naprawde?.........

Temat:
PostWysłany: 23 października 18:48 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 17 września 17:03

Miejscowość: GdaŃsk
cos sie zapowiada na prawde ciekawa walka a w tym sezonie. Wiadomo, ze Barca jest najgrozniejsza, ale jak sie okazuje nie jest bezkonkurencyjna w tym sezonie. Mysle, ze sila czolowki, za jaka uwazam Barce, Real, Seville i oczywiscie Ches, ma berdzo porownywalne druzyny.
Az sie nie moge doczekac nastepnych kolejek.

Temat:
PostWysłany: 26 października 10:29 
Canterano

Meczem kolejki bylo spotkanie Barcy z Realem zakonczone zwycietswem tych drugich, meczu nie widzialem i nie intereowal mnie strasznie jakos, wazniejszy byl wynik z ktorego sie bardzo ciesze. Valencia zrownala sie punktami z Barcelona po zwycistwie nad Osasasuna, dalej wymiata Deportivo, troche z tonu spuszcza Atletico - te kontuzje pEtrova I maxiego daja sie we znaki, takze Mista lapnal jakas kontuzja...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 536 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 54  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości