Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 194 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Re: FC Barcelona
PostWysłany: 28 listopada 23:01 
Canterano
Dołączenie: 24 grudnia 12:15

mpoesp napisał(a):
Nie, wystarczy pomyśleć.

Aha. To luźna rozmowa, myślicielu. Zresztą, mnie los Barcy średnio obchodzi, tak jak pisałem, mogą grać w lidze albańskiej.

Tylko, że np. po rozpadzie Jugosławii, powstały tam oddzielne ligi. Podobnie po rozpadzie Czechosłowacji - tu jednak znów zapałali do siebie miłością i chcą się połączyć (w 2012).
Dlaczego inaczej miało by być w Katalonii? Chcą odłączenia od Hiszpanii i jednocześnie grać w ich lidze?

PostWysłany: 29 listopada 3:02 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Melvedor napisał(a):
Baskowie za to mieliby dość ciekawą ligę: Bilbao, RSSS, Osasuna

Osa chyba nie.
mpoesp napisał(a):
Co niektórzy tutaj wyłączyli chyba myślenie

mpoesp napisał(a):
lub zagrają w Ligue 1

.. no właśnie. :lol: Może jeszcze na zmianę z Bundes, tam też jest co psuć.
Hector napisał(a):
poza tym może przejęlibyśmy ich działkę z praw tv

chciałbyś takiej złodziejskiej VCF ? zresztą trzeba się nazywać FCB żeby je otrzymać. Działki powinny być adekwatne do miejsca w lidze.
Tak żeby Levante coś dostało więcej za 6 miejsce w PD, bo inaczej rywalizacja w lidze nie ma sensu poza przydzielaniem LM, spadku i LE.
Algir napisał(a):
chcą się połączyć (w 2012).

w tym roku już raczej nie dadzą rady, nawet kalendarza nie mogę nabyć na ten rok :wink:
dexter napisał(a):
Chodzi tu chyba o całą sytuacje. Barcelona bez problemów strzela szybko bramki i później może na luzie wprowadzać młodego,żeby na spokojnie się ogrywał,u nas musi on naprawdę prezentować świetny poziom,bo nie możemy sobie pozwolić na "osłabienie" drużyny młodzikiem. Sytuacja z Paco i Bernatem(już powoli też) chyba jasno to pokazuje.

FCB ma system, my "męczymy system", ot różnica.
Czy są w lidze jakieś ogórki z którymi VCF by mogła "wprowadzać żółtodzioba" ?

PostWysłany: 29 listopada 12:23 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Barcelona może i ma świetną szkółke,ale nie oszukujmy się nie zawsze będzie wypuszczać z siebie mega talenty,które co roku będą stanowić o sile zespołu. Ile było niespełnionych talentów w Barcelonie? W możliwość odłączenia się Katalonii od Hiszpanii nie wierzę,zbyt dużo by stracili,nie stworzą także własnej ligi,nie ma sensu. Fakt Kily my nie potrafimy sobie radzić z wprowadzaniem młodych do składu,ale niedługo i tak będziemy na tym bazować,bo nie będzie nas stać na kupno kogokolwiek. Kiedyś Barca dostawała od nas baty i moim zdaniem kiedyś przyjdzie i dla nich gorszy moment.

PostWysłany: 29 listopada 19:55 
El Crack del Equipo
Awatar użytkownika
Dołączenie: 17 czerwca 13:34

Miejscowość: Myślenice
mpoesp napisał(a):
Nie, wystarczy pomyśleć. Z kim będą grali w lidze katalońskiej? Ze samym sobą?
Barcelona, Espanyol z LL, Sabadell i Girona z SD oraz reszta z SDB (III) z Llagosterą na czele. Dla chcącego nic trudnego. Ich by się jeszcze fajniej okradało :lol:

PostWysłany: 30 listopada 2:48 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Ręce precz od Espanyolu.
Espanyol = hiszpański.
Dumą Katalonii raczej nie zostanie

Temat: FC Barcelona
PostWysłany: 27 lutego 8:13 
Canterano
Dołączenie: 8 stycznia 18:05

Cytuj:
Pedro Rodríguez
– Musimy grać tak samo, w ten sam sposób.

Ręce mi opadają... głupi sezonowcy widzą, że potrzebne są zmiany, jak i w składzie, tak i w taktyce na poszczególne mecze, a niektórzy zawodnicy, ehhhh.

Barca to nie samograj, mecze z lepszymi rywlami(Real) oraz tymi zmotywowanymi(Milan) pokazuję, że sami piłkarze tego nie wygrają... wierzyłem w Tito ale już widać, że to nie jest Pep, nie wiem tylko jaki wpływ ma na to jego choroba... zobaczymy w przyszłości, ale trzeba coś "próbować", typu gra skrzydłowymi, gra "9", dwoma DM(to nie żaden wstyd dla Barcy) oraz gra zachowawcza, przecież jak się remisuję bramkowo na wyjeździe to nie trzeba tak mocno zaatakować, a np. kazać Alvesowi zostać na swojej połowie(jest to możliwe, Pep to udowodnił)...

Brakuję też takiego Yaya Toure, który czasem potrafi pociągnąć... Sergio jest od niego lepszy w ustawianiu na bosku, ale ofensywnie jest słabszy. Puyol ma swoje lata, Xavi też... Fabs to chyba pomyłka.

PostWysłany: 27 lutego 9:45 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
Luty to zawsze mieli słaby, nawet za Pepa.Poczekajmy do końca sezonu czy ta tendencja się utrzyma :cool: W końcu komentator przedstawił sprawę jasno z "Oskarami" czy "Przyszedłem za późno..Messi grał?" he he Alba żałosny, dołączył definitywnie do kolegów po fachu...w necie już wieszczą czy nie jest jakimś kuzynem Jessicy Alby :lol2: Ciekawe co w LM...ciekaw jestem jaki będzie kurs na awans Milanu :smile:

Co do wypowiedzi piłkarzy...D.Alves powiedział kiedyś ,że nie umieją grać inaczej :shock:

PostWysłany: 27 lutego 10:17 
Canterano
Dołączenie: 8 stycznia 18:05

Pisałem już o tym, że w lutym Barca w ostatnich latach zawsze grała słabo... ale skoro ja o tym wiem, Ty wiesz, rzesze kibiców wiedzą, to czemu sztab szkoleniowy nie kombinuję jak przejść ten okres z jak najmniejszymi stratami, naprawdę gra z dwoma DM to nie wstyd, nie wiem boją się zmienić coś w once de gala, bo co? Samo się nie wygra, w ostatnich latach Barca miała szczęście w losowaniach LM, byli słabsi rywale w tym okresie, ok Milan też tak naprawdę za mocno w tym sezonie nie wygląda(chociaż ostatnio jest nieźle) ale jednak to jest marka... a Barca co, once de gala i klepiemy...

O dziwo sezon, który możliwe, że w lidze zostanie okraszony jakimiś statystycznymi fajerwerkami, może być postrzegany jako przegrany... głównie dlatego, że liga od kilku kolejek, jak nie kilkunastu jest de facto skończona, gdyby wygrać po heroicznych meczach to co innego, a tak...

ps. Alves to chyba już w Sevilli klepał tiki takę, aaaa on ma DNA Barcy, zapominałem.... :wall:

PostWysłany: 15 maj 21:35 
Juvenil
Dołączenie: 15 maj 21:33

up, dokładnie :D według mnie są zgrani, lecz osobno nigdzie indziej by nie pasowali.

PostWysłany: 31 maj 16:26 
Juvenil
Dołączenie: 31 maj 16:23

Miejscowość: Rawicz
jestem fanem Barcy, w tym roku maam nadzieje ze sobie poradzą

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 194 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość