Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto będzie mistrzem Anglii w sezonie 2012/13
1. Manchester United 68%  68%  [ 15 ]
2. Manchester City 14%  14%  [ 3 ]
3. Chelsea 5%  5%  [ 1 ]
4. Arsenal 5%  5%  [ 1 ]
5. Tottenham 9%  9%  [ 2 ]
Razem głosów : 22
Autor Wiadomość
 Temat: Premier League
PostWysłany: 3 stycznia 17:22 
Canterano
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 kwietnia 22:04

Ten zawodnik jest naprawdę żałosny, współczuję następnemu klubowi i trenerowi który się będzie musiał z nim użerać...

PostWysłany: 14 stycznia 16:46 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Wczoraj niezłe popołudnie w Anglii, najpierw United-Liverpool a później Arsenal-City, ja się nie dziwię że oni mają taką potężną moc medialną skoro tam co chwila są jakieś tego typu mecze. Szkoda że Liverpool przegrał, United było o wiele lepsze i po pierwszej połowie powinno prowadzić wyżej niż 1-0, bramka dla Liverpoolu trochę postraszyła ale jednak United to mocna ekipa z charakterem i nie dali się wydymać.

Bardziej liczyłem na zwycięstwo Arsenalu z City no ale Gunners nie dali rady.

PostWysłany: 14 stycznia 18:49 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Czy ja wiem,niezgodzę się. Hitów to oni znów takich nie mają. Bo czy mecz ManU z Liverpoolem można nazwać hitem?? Liverpool to garstka graczy,którzy nie całkiem wiedzą co mają robić na boisku. Może na papierze mają skład,ale de facto nic nie grają. Żal patrzeć na The Reds w takim wydaniu. Od lat nic nie osiągneli na własnym podwórku,a w LM też nie szaleją,jak w ogóle są. ManC z Arsenalem to mogło by być ciekawe spotkanie,lecz Londzyńczycy to dalej mało doświadczony zespół,który jak pokazuje z bardziej poukładanym zespołem sobie nie radzi. Faktycznie równe zespoły to tylko Chelsea i dwa Manchastery,choć i tu doszukiwałbym się braków. PL jest bardzo medialna,a mecze tam są dynamiczne i ciekawe. Ale i tam czasem powieje nudą. Zależy co kto lubie. Nie ganie ani nie wywyższam tu jakiejś ligi,ja lubię futbol w każdym wydaniu(nawet Ekstraklasę czasem zmęczę). W tym sezonie obserwujemy świetny sezon RvP i to dzięki niemu ManU wygra ligę. Ostanio "The Sun" podawało jakoby od przyszłego sezony Guardiola miał poprowadzić ManC,ktoś coś o tym słyszał,albo wie więcej??

PostWysłany: 14 stycznia 19:40 
Entrenador
Awatar użytkownika

Oczywiście, masz poniekąd rację gdyż Premierleague ostatnio zaniża loty w europejskich pucharach przez co może się wydawać słabsza ale chodzi o to że tam jest więcej takich większych, renomowanych klubów niż w Hiszpanii, Niemczech czy Francji. Liverpool mimo że w ostatnich latach jest w tragicznej kondycji sportowej jednak jest klasową ekipą i drugim najbardziej utytułowanym klubem w Anglii, mają mnóstwo fanów na całym świecie i co roku generują ogromne zyski (to jednak o czymś świadczy) mają po prostu markę, poza tym Arsenal, United, Chelsea, Tottenham też w ostatnich latach wyszedł z przeciętności i należy ich traktować jako klub z czołówki no i szejki z City, poza tym w lidze są jeszcze takie zespoły jak Fulham, Aston Villa, Newcastle które może nie są gigantami ale jednak mają świetnych piłkarzy w swoich składach a to wszystko przekłada się na rywalizację, do tego mają dobrą infrastrukturę, komplety na trybunach a sam styl gry jest po prostu najlepszy dla widzów (głównie tych "niedzielnych" no ale jakby nie patrzeć to oni również wpłacają masę kasy w klubowe konta poprzez kupowanie koszulek, biletów i ogólnie tego typu spraw związanych z piłką) no i też ważna sprawa że gdyby porównać gospodarkę w Anglii a Hiszpanii to tak jakby porównać FC Barcelonę z jakąś polskim 5 ligowcem, zresztą do Anglii co chwila napływa mnóstwo osób z całego świata różnych ras (to też świadczy o tym jak rozwiniętym są krajem), angielki język jest najbardziej znanym i popularnym na świecie, no na to wszystko składa się mnóstwo czynników, jakiej padaki w pucharach by Anglicy nie grali to i tak pod względem finansowym, medialnym itd. będą przed resztą innych lig bo mają świetnie zbudowane fundamenty, są świetnie zorganizowani + inwestorzy chętnie ładują kasę w ich ligę.

Poza tym porównać składy z powiedzmy TOP5 Anglii i TOP5 Hiszpanii to byłaby jakaś absolutna masakra, gigantyczna różnica. Valencia też mogłaby stać lepiej pod względem medialnym bo obecnie nie jest najlepiej i to tyczy się również całej Hiszpanii prócz Realu i Barcy.

PostWysłany: 24 stycznia 0:45 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 30 września 19:05

Miejscowość: Nysa
Całkiem niedawno, bo 1 stycznia, miałem okazję obejrzeć mecz West Ham - Norwich na Upton Park i muszę powiedzieć, że zaimponował mi lewy obrońca Młotów, Winston Reid, któremu jak się dowiedziałem wygasa kontrakt. Trzymał całą linię, wielokrotnie naprawiał błędy kolegów z drużyny, wspaniale poruszał się po lewej flance i podłączał do ataków. Profesor.

Dla nas pewnie i tak nie do wyjęcia, ale kogoś takiego nam trzeba.

Pozdrawiam forumowiczów, szczególnie starych wyjadaczy!

PostWysłany: 24 stycznia 10:48 
Canterano
Dołączenie: 8 stycznia 18:05

http://rafalstec.blox.pl/2013/01/Anglia ... pania.html

ktoś to dał do tematu o Bundeslidze, ale ciekawa sprawa, że w Anglii podaję się najwięcej, a Hiszpania jakby wyłączyć Barcę jest tak naprawdę za wszystkimi mocniejszymi ligami w Europie...

PostWysłany: 5 lutego 4:37 
El Crack del Equipo
Dołączenie: 11 września 1:51

Ciekawe zestawienie. Już dawno zmienił się futbol i styl gry w lidzę angielskiej,tylko my tego nie potrafimy zobaczyć. Nie będę tu teraz rozdmuchiwał,która liga jest najlepsza. Jak lubię oglądać mecze. A czy grają ładnie w Argentynie,Anglii,Hiszpanii czy gdziekolwiek indziej to jest to dla mnie sprawa drugorzędna. Cieszy mnie zwycięstwo Newcastle(w końcu!),świetny mecz rozegrali także Liverpool z Manchesterem City,a bramki Gerarda i Auguero po prostu palce lizać. ManU zrobił co do niego należało. Czerowne Diabły już od jakiegoś czasu nie porywają stylem,ale wygrywają(duża zasługa w tym RvP). Kwestia mistrzostwa już raczej rozstrzygnięta i moim zdanie jeśli ManC chce wygrywać w lidze i w Europie to muszą zmienić trenera. Mają zawodników,ale ich gra nie potwierdza się na boisku. Oby jak najwięcej takich meczów i Go Toonies.

PostWysłany: 24 lutego 13:40 
Entrenador
Awatar użytkownika

Ale brama Rafaela :praise:
http://www.youtube.com/watch?v=C8WGwYkUTAU

PostWysłany: 25 kwietnia 16:21 
Pichichi
Awatar użytkownika
Dołączenie: 22 sierpnia 10:54

Miejscowość: Lublin
http://www.goal.pl/249016-nowy-herb-man-united.html

PostWysłany: 25 kwietnia 19:15 
Taquillero
Dołączenie: 10 lutego 13:06

Nie jest brzydki, ale po co zmieniać herb?
Logo to też jakaś tradycja, szczególnie w klubie typu Man Utd.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość