Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Euro 2012
PostWysłany: 2 lipca 19:51 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 31 października 11:30

Casillas - Lahm, Ramos, Chiellini, Coentrão - Xabi Alonso, Pirlo, Raul Meireles - Ronaldo, Balotelli, Silva.

Mocno subiektywna jedenastka.

Na pewno mogło być kilka zmian:

Ronaldo --> Iniesta
Xabi Alonso --> Gerrard
Meireles --> Özil

http://twitter.com/dominikpiechota

"To work hard and have fun, and NOT notice the difference" :)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 2 lipca 20:31 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 czerwca 14:05

Szczerze? Bardziej zdziwił mnie brak Moutinho, lub raczej obecność Meirelesa kosztem Joao.

Cóż, strasznie ciężko cokolwiek wybrać, choć osobiście postawiłbym na coś takiego:

Casillias - Debuchy, Ramos, Pepe/(Bonucci), Coentrao/(Alba) - Iniesta, Pirlo/(Veloso), Moutinho/(De Rossi), David Silva - Cassano/(Torres), Mandzukić.

Standardowe 4-4-2, mimo że skrzydłowi nie zachwycali.

Tych z nawiasów chciałem po prostu wyróżnić, najchętniej wszystkich wpakował bym do jednej jedenastki, niestety się nie da. ; )

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 2 lipca 22:27 
Canterano
Dołączenie: 10 czerwca 13:21

Nevan napisał(a):
Szczerze? Bardziej zdziwił mnie brak Moutinho, lub raczej obecność Meirelesa kosztem Joao.

Cóż, strasznie ciężko cokolwiek wybrać, choć osobiście postawiłbym na coś takiego:

Casillias - Debuchy, Ramos, Pepe/(Bonucci), Coentrao/(Alba) - Iniesta, Pirlo/(Veloso), Moutinho/(De Rossi), David Silva - Cassano/(Torres), Mandzukić.

Standardowe 4-4-2, mimo że skrzydłowi nie zachwycali.

Tych z nawiasów chciałem po prostu wyróżnić, najchętniej wszystkich wpakował bym do jednej jedenastki, niestety się nie da. ; )

1. Dlaczego Ramos? Nie rozegrał jakiegoś wielkiego turnieju... Sporo błędów mu się zdarzało, głupie straty
2. To Coentrao grał na tych mistrzostwach? Zupełnie niewidoczny... Alba numer 1 na lewej stronie bezsprzecznie,
3. Debuchy? Wtf? Joao Pereira 2x lepiej
4. Silva? A on co pokazał na tych mistrzostwach? Strzelił bramkę w finale, a oprócz tego dużo kiwał i dużo tracił...
5. Mandzukic w ostatecznosci moze byc...

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 2 lipca 22:37 
Redaktor
Awatar użytkownika
Dołączenie: 5 czerwca 14:05

mpoesp napisał(a):
Dlaczego Ramos? Nie rozegrał jakiegoś wielkiego turnieju... Sporo błędów mu się zdarzało, głupie straty

Jeśli chodzi o Hiszpanów, to Ramos spośród wszystkich, wydawał się być najsolidniejszym obrońcą. Głupio by było, gdyby drużyna tracąca jedną bramkę w turnieju (z finalistą nota bene) nie miała w żadnego defensora wśród 11 turnieju :]

mpoesp napisał(a):
2. To Coentrao grał na tych mistrzostwach? Zupełnie niewidoczny... Alba numer 1 na lewej stronie bezsprzecznie,

Tutaj nawet nie wiem jak uargumentować. Coentrao właśnie dwoił się i troił, wielki pracuś, niesamowicie dużo sił włożył w ten turniej, tym bardziej mi szkoda Portugalii. Alba jest w nawiasie, być może dlatego, że zawiódł mnie w aspekcie raczej poza sportowym. Ale od Coentrao na pewno lepszy nie był.

mpoesp napisał(a):

Debuchy w fazie grupowej rozgrywał kapitalne zawody. Z Anglią i Ukrainą był niesamowity, ze Szwedami meczu nie oglądałem. Co innego ćwierćfinał, choć wydaje mi się, że tam był ustawiony bliżej bramki przeciwnika a jego pozycję zajął Réveillère. Debuchy zdecydowanie na plus, choć Pereira również świetny, co mnie oczywiście niezmiernie cieszy.

mpoesp napisał(a):
4. Silva? A on co pokazał na tych mistrzostwach? Strzelił bramkę w finale, a oprócz tego dużo kiwał i dużo tracił...

Silva po sympatii, a co! Plus oczywiście asysta z Włochami, asysta i bramka z Irlandią, bramka z Włochami i ogólnie pełno ciekawych zagrań. Zauważ, że, poza finałem, cała Hiszpania grała jakby 2x wolniej niż zwykle.

mpoesp napisał(a):
5. Mandzukic w ostatecznosci moze byc...

Oczywiście, że może. Był świetny, choć przyznam, że brakło mi na tych mistrzostwach prawdziwego snajpera. Najbliżej do typowego killera był chyba (o zgrozo!) Torres.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 2 lipca 22:41 
Jugador del Primer Equipo
Dołączenie: 14 listopada 23:33

Miejscowość: Nowy Sącz / Shepton Mallet
Ramos pewnie dlatego, że Hiszpania od meczu z Włochami chyba zachowała czyste konto aż do końca turnieju...
Coentrão nie widoczny? Jak dla mnie bardzo dobrze grał, może po prostu nie zwracałeś uwagi;P

Silva - 2 gole , 3 asysty... mało ? "Królowie" strzelców mieli po 3 gole...

E: Nevan[BOT] mnie uprzedził :P

Hattrick: ValenciaPL(1831033)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 4 lipca 11:50 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
mpoesp napisał(a):
1. Dlaczego Ramos? Nie rozegrał jakiegoś wielkiego turnieju... Sporo błędów mu się zdarzało, głupie straty

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ramos akurat był jednym z najlepszych stoperów na Euro, jedyny błąd jaki przypominam sobie to ta strata po której Balotelli miał szansę strzelić gola ale Sergio go dogonił i wybił piłkę. Coentrao z Albą zdecydowanie najlepsi na lewej obronie na tych mistrzostwach, w Realu nie wykorzystują w pełni jego potencjału a szkoda bo już od czasu gry w Benfice bardzo chciałem go u nas. Debuchy grał świetnie ale Francja po prostu szybko odpadła, co do Silvy to grał bardzo dobrze.

Co do swojej jedenastki to ciężko wybrać ale na wyróżnienie na pewno zasługują:
Bramkarze: Casillas, Buffon, Neuer
Obrońcy: Pereira, Coentrao, Bonucci/Chiellini, Alba i Pepe/Hummels, Debuchy
Pomocnicy: Moutinho, De Rossi, Pirlo, Iniesta, Silva, Pilarz, Cabaye, Xabi Alonso, Gerrard no i może jeszcze ktoś z Niemców, Ozil.
Napastnicy: Balotelli (chociaż tutaj bym się wahał bo wcale nie grał tak świetnie), Cassano, Cristiano Ronaldo,

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość