Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Euro 2012
PostWysłany: 13 czerwca 8:45 
El Crack del Equipo
Awatar użytkownika
Dołączenie: 17 czerwca 13:34

Miejscowość: Myślenice
Ever napisał(a):
Hiszpanie mają zostać w grupie! Trzeba karać reprezentacje, które powołują samych piłkarzy Barcy i Realu!
Dokładnie! na poprzednich mistrzostwach to był mój faworyt, a teraz? wolałbym żeby odpadli, niech sobie Włosi awansują, całkiem porządna ekipa
Włosi no i oczywiście Chorwaci, oby doszli jak najdalej, jako fan krajów byłej Jugosławii (i nie chodzi mi tu tylko o piłkę) kibicuje im żeby wygrali cały turniej, a ich głośne przyśpiewki i racowiska towarzyszyły im jak najdłużej :yahoo:
w grupie D zawiodła trochę Francja, grali nieźle, ale nie dali rady tartakowi, dla mnie dalej są faworytem grupy i kto wie, może wdrapią się aż do finału
Zawiodła również Szwecja, myślałem że łykną łatwo Ukrainę ale dostali zasłużone baty. Nie cierpiałem Szewczenki za czasów gry w Milanie, ale teraz w sumie jest mi obojętny, więc fajnie się nawet oglądało ten powrót Ukraińców
U nas w grupie spodziewałem się więcej po Grekach, a ci zawiedli na całej linii, Polska wczoraj zaskoczyła remisem (a i wygrać mogła) i wystarczy "jedynie" pokonać Czechów, awans jest realny, cieszyłbym się jakby naszym się udało :wink: a co do Ruskich, po tym 4:1 zapanowała podnietka i niektórzy dołączyli ich do faworytów mistrzostw, a ja nie zdziwiłbym się jakby odpadli już w ćwierćfinale :lol:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 14 czerwca 0:57 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 0:12

Acolith napisał(a):
po tym 4:1 zapanowała podnietka i niektórzy dołączyli ich do faworytów mistrzostw

też mnie to dziwiło. To tak jakby w grupie Irlandia - Szkocja - Walia - Islandia ci pierwsi wygrali 3-0.
Nevan napisał(a):
Ches słusznie powiada, że Portugalia to drużyna bez klasowego snajpera

Bez, ale Postidze od czasu do czasu wyjdzie dobry mecz (alternatywą jest też Almeida który Valencii krwi napsuł już) jak dziś gdy grał jak na niego dobrze.
Oczywiście Portugalia by mogła grać bez klasycznego napastnika z najbardziej wysuniętym żelem (no, może niekoniecznie jego patrząc na dzisiejsze wyczyny bez koszulki klubowej) tak jak Hiszpania z Włochami. W Portugalii jest mocna pomoc. Ja nie wiem dlaczego nie powołał Fernandesa..
Groove napisał(a):
Druga sprawa to jak Van Marwijk zamierza "pogodzić" Huntera i Van Persie

Tak pogodził że właściwie zagrał tylko ten drugi i 2 mecze słabo, mimo gola ale spóźnionego.
Van Marwijk już powołaniami mnie rozczarował.
2 lata temu Holandia zapowiadała się lepiej a tu nadal Bommel, Nigel, Kuyt, dajcie spokój..
Liczyłem na Strootmanna, szkoda że talent Elji się zmarnował. Osłabieniem jest brak Pietersa, kontuzja. W dodatku pierwszy plac ma gość z Barcy który cały sezon nie grał :idiot:
Hector napisał(a):
aż strach się bać Anglików

dokładnie - strach, bo te dziady mogą wyjść z grupy !
Nikomu tak źle nie życzę jak Anglikom. Niestety ugrali punkt i to z Francją, póki co oddali najmniej strzałów na Euro, obawiam się właśnie stałych fragmentów, tak samo Irlandczycy strzelili Kroatom, na szczęście tak samo stracili.
Hector napisał(a):
Zostają jeszcze Włochy ale oni mają słabiutką kadrę

Chyba nie tak słabą, szyki popsuły kontuzje byłe (Cassano) i obecne (Rossi itd). Pierwszy mecz na plus. Szkoda że Di N dwa razy nie trafił.
BartekVCF7 napisał(a):
W ataku ostatnio słabiej wypadł Baros

To najgorszy piłkarz na Euro. Żałosna gra. Ostatni mecz oglądałem wśród Czechów których trafiał szlag przez niego a euforię wywołała zmiana. Twierdzą że grali dwa mecze w dziesiątkę.
BartekVCF7 napisał(a):
Mimo to Rosicky w meczach z Czarnogórą (szczególnie w tym pierwszym) robił niesamowitą robotę.

Rosa się odrodził trochę w tym roku. Meczu ze Spurs np nie zapomnę. Baraż z Czarnogórą..
Jak nie zagra z Polską (ma jakiś uraz) to będzie spore osłabienie, w przeciwieństwie do P. Czecha (co on wyprawia ? 2 mecze psuje już)
Acolith napisał(a):
Czesi mogą wystawić super bramkarza (choć i tutaj Polska ma nieźle)

Jeden i drugi "miażdży" :lol:
Acolith napisał(a):
Euro 2004 - to był ich turniej, powinni go wygrać, ale pechowo odpadli).

Dokładnie, byli wtedy najlepsi. Obecnie do piet nie sięgają tamtej ekipie albo tej z Euro96.
Acolith napisał(a):
Włosi no i oczywiście Chorwaci, oby doszli jak najdalej

Cała nadzieja w tych drużynach że wyślą pięknych chłopców do domu. Już mdli od ich sukcesów.
Ever napisał(a):
Hiszpanie mają zostać w grupie! Trzeba karać reprezentacje, które powołują samych piłkarzy Barcy i Realu! :beer:

Pewnie, już za jeden z tych klubów rozważyłbym dyskwalifikację.
Ever napisał(a):
Buffon to klasa światowa

Fajnie kiwał się z Torresem :wink:
BartekVCF7 napisał(a):
Czesi nie zasłużyli na taki wymiar kary.

Nie wiem czynie zasłużyli.. bardzo naiwnym wolnym klepaniem, Ruscy skarci ich nieraz właśnie szybką grą, rozmachem, kontrami, jak chce się grać pozycyjny to trzeba uważać, Czesi myśleli że grają z gorszymi od siebie (pierwsze 15 minut dominacja) i się zdziwili.
Wniosków nie wyciągnęli, Kerzakhov im pomagał swoim partactwem jeszcze. Oczywiście gdyby na 2-2 udało się dobić to mogło być różnie.

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 14 czerwca 10:11 
Juvenil
Dołączenie: 14 czerwca 10:00

Ciekaw jestem co pokażą Holendrzy w ostatniej kolejce, spotkanie z Portugalią nieźle się zapowiada. Jak Cristiano będzie tak strzelał setki jak w meczu z Danią to Portugalia może się pożegnać :)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 14 czerwca 12:01 
Entrenador
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 sierpnia 8:44

Miejscowość: Piekary Śląskie
Holandia może się powoli pakować i pluć sobie w gębę że nie wykorzystali tego co mieli z Danią. Teraz potrzebują chyba przynajmniej dwu-bramkowego zwycięstwa z Portugalią + Niemcy muszą wygrać z Danią, dobrze mówię?

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 14 czerwca 15:15 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 31 października 11:30

Cristiano jednak jest zbyt słaby na kapitana, a tym bardziej reprezentacji.

Trzymam za nich kciuki, ale muszą sporo poprawić w swojej grze. Niepotrzebnie ciągle grali na Ronaldo, bo to nie był jego mecz. Zbyt mocno chciał strzelić tego gola i w efekcie nic mu nie wychodziło. To jest fenomenalny piłkarz, ale za duża presja na nim ciąży.

Z drugiej strony, w Realu presja również była ogromna i w końcu ją przezwyciężył. Może to odrobinę wina trenera lub konfliktów w zespole? Na pewno nie wszystko jest z tą reprezentacją w porządku... Oby się ogarnęli, bo nadal wiążę z nimi spore nadzieje.

http://twitter.com/dominikpiechota

"To work hard and have fun, and NOT notice the difference" :)

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 14 czerwca 16:03 
Redaktor honorowy
Dołączenie: 7 kwietnia 16:00

Miejscowość: Zgierz
Hector napisał(a):
Holandia może się powoli pakować i pluć sobie w gębę że nie wykorzystali tego co mieli z Danią. Teraz potrzebują chyba przynajmniej dwu-bramkowego zwycięstwa z Portugalią + Niemcy muszą wygrać z Danią, dobrze mówię?

A to nie jest tak, że w przypadku równej liczby punktów decyduje bilans bezpośredni? Wtedy Holendrzy nie mieliby w ogóle szans na wyjście, bo nie dogonią już ani Niemiec ani Danii (oba mecze przegrali).

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 14 czerwca 19:25 
El Crack del Equipo
Awatar użytkownika
Dołączenie: 17 czerwca 13:34

Miejscowość: Myślenice
Asesino napisał(a):
A to nie jest tak, że w przypadku równej liczby punktów decyduje bilans bezpośredni? Wtedy Holendrzy nie mieliby w ogóle szans na wyjście, bo nie dogonią już ani Niemiec ani Danii (oba mecze przegrali).
Jest bilans bezpośredni i Holendrzy mogą wciąż awansować....przy zwycięstwie Niemiec z Danią (obojętnie jakich rozmiarów) i dwubramkowej wygranej Holandii z Portugalią trzy zespoły miałyby po 3 punkty i w małej tabelce meczów bezpośrednich pierwsza z tych drużyn byłaby Holandia
Zasady awansu z grup chyba nie są aż tak skomplikowane ... co? :sly:

Ciekawa sytuacja w grupie B, ciekawa też w C dzisiaj Chorwaci mimo słabej pierwszej połowy gdzie zostali przez Włochów wciągnieci nosem (Pirlo to jednak klasa sama w sobie) w drugiej połowie dali rady i wyrównali :yahoo: a nawet mieli szansę na zwycięstwo. Manżukić wyrównał wynik Gomeza i Dzagojewa (nie Dżagojewa jak to niektórzy powiadają :lol: )
Teraz w wypadku (bardzo prawdopodobnego) zwycięstwa Hiszpanii dwa zespoły będą mieć po 4 pkt i Włosi 2, sytuacja jest ciekawsza przez to że Chorwaci i Hiszpanie grają w ostatniej kolejce przeciwko sobie i remis 2:2 promowałby oba zespoły... kojarzycie podobną sytuację włoskiej reprezentacji? tak, tak, Euro 2004 i awans po 2:2 Szwedów i Duńczyków :wink:

Jeszcze słówko o Webbie, tradycyjnie gówniane sędziowanie w wykonaniu jego i asystentów... przykłady? (między innymi) w pierwszej połowie był karny dla Chorwatów, w drugiej faul na Mandżukiciu koło pola karnego i jeden z Włochów trochę wcześniej wychodził sam na sam a liniowy wynalazł skądś spalony....
Nie oglądam za często ligi angielskiej, ale nie chce mi się wierzyć że nie mają tam nikogo lepszego :idiot:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 16 czerwca 23:25 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 czerwca 15:33

No i koniec naszej przygody z EURO... Ten mecz ostatni był chyba najgorszy w całym turnieju, cały zespół zagrał fatalnie, bardzo zawiodła mnie trójka z BVB. Jedynie Tytoń nam często dupe ratował i tylko jego występ oceniam in plus...

No i mile zaskoczony jestem wyjściem Grecji z grupy, choć może dla nich to zły wybór. Nie dość że u nich kryzys to na domiar złego, Putin im kurki zakręci xD

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 czerwca 11:12 
Entrenador
Awatar użytkownika

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało... :lol: :lol:

A tak na serio to nie jestem jakoś zbytnio zawiedziony, oczywiście smutno że odpadli (nawet we własnym domu nas wyrzucili) ale jak oglądałem wczorajszy mecz to pod koniec aż z tej złości chciałem żeby Czesi wsadzili jeszcze ze 2 bramy, przepis na polaków jest prosty - daj im pograć 15 minut a później sami oddadzą ci pole, zresztą w drugiej połowie chyba nawet nie oddali ani jednego strzału.
Ale że Ruskie odpadły to jestem zdziwiony :shock:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1H8IzKppgq4&feature=player_embedded[/youtube]
Koleś zniszczył system :lol:

Odpowiedz z cytatem  
PostWysłany: 17 czerwca 23:52 
Entrenador
Awatar użytkownika

Ale niespodzianka, Holendrzy których typowałem na jednego z faworytów do wygrania Euro nawet nie zdobywają jednego punktu, tymczasem skazana przeze mnie Portugalia na porażkę awansuje i może jeszcze sporo namieszać na turnieju. Krysia dobry mecz, kapitalna asysta Pereiry przy pierwszej bramce, oby w Valencii też tak podawał :praise:

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość