Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Temat: Euro 2012
PostWysłany: 18 kwietnia 10:41 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 17 kwietnia 10:17

Miejscowość: PoznaŃ
No i u dało się. Za 5 lat organizujemy wspólnie z Ukrainą Mistrzostwa Europy :brawo: :brawo: :brawo: Teraz pytanie: czy to dobrze, że je organizujemy? Jak sądzicie??

Odpowiedz z cytatem  
 Temat:
PostWysłany: 18 kwietnia 14:02 
Juvenil
Dołączenie: 14 kwietnia 14:37

Miejscowość: POZNAŃ
no pewnie czemu nie, ale wiary przyjedzie już to widzę :-o będzie fajnie :amunt:

Odpowiedz z cytatem  
 Temat:
PostWysłany: 18 kwietnia 14:46 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 kwietnia 21:25

Czemu ma być nie dobrze!? Jest świetnie, mam nadzieję, że się dostanę na meczyk do Wrocławia lub Poznania chociaż nawet jeśli mi się uda zdobyć bilet na drugi koniec Polski to i tak pojadę! Bravo Polska! Ależ jestem dumny!

Odpowiedz z cytatem  
 Temat:
PostWysłany: 18 kwietnia 15:36 
Juvenil
Awatar użytkownika

Też się ciesze, że wreszcie w Polsce będzie jakaś duża impreza. Tylko czy Polacy poradzą sobie z nią. Nie to, żebym był pesymistą ale polityka w naszym kraju wchodzi w za dużo spraw pozapolitycznych. Mam jednak nadzieję, że w sprawie EURO 2012 nikt się nie będzie kłócił, nie będzie sporów, a my pokażemy, że: Polak potrafi!!!! :D :D :D :D :D

Odpowiedz z cytatem  
 Temat:
PostWysłany: 18 kwietnia 16:33 
Canterano
Dołączenie: 12 października 9:43

Świetna informacja. Zły jestem na fakt że Stadion Śląski jest tylko rezerwowym obiektem.

Drogi, hotele, stadiony ... toalety (jak usłyszałem w teleexpresie) wymagają naprawy, rozbudowy, zmiany. Wiele rzeczy musi ulec poprawie by ta impreza wypaliła w 100% Trzyma kciuki za nasze "szefostwo" jak i ukraińskie. Będzie dobrze, tak sądze.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat:
PostWysłany: 18 kwietnia 16:37 
Juvenil
Awatar użytkownika

GlosteRR napisał(a):
Świetna informacja. Zły jestem na fakt że Stadion Śląski jest tylko rezerwowym obiektem.

Taak i najlepiej jeszcze stadion Zagłebia Lubin, albo Górnika Zabrze i możemy zorganizować EURO 2012 śląsk & Ukraina...Obiekt w Chorzowie jest przerażający i nie wiem jakim cudem w ogóle znalazł się na liście, uważam ponadto, że nawet Poznań nie powinien dostać organizacji, a w jego miejsce np. Kraków...

Odpowiedz z cytatem  
 Temat:
PostWysłany: 18 kwietnia 17:19 
Juvenil
Awatar użytkownika

MZ napisał(a):
Czy jest przerażający? Do mistrzostw jeszcze 5 lat i stadiony i tak będą remontowane. Obiekt we Wrocławiu, czy Gdańsku ma mieć 40tyś. widzów, zaś Śląski 54tyś. Ponadto, czy nie lepiej rozgrywać mecze na stadionie, z którym wiążą się jakieś tradycje, aniżeli na obiektach drugoligowców? Gdańsk został wybrany tylko dlatego, że jest położony blisko morza.

Od kiedy to przy wyborze miast na wielką imprezę ma znaczenie, w której lidze gra klub z tego miasta? Co mają do rzeczy tradycje? Obiekt w Chorzowie ma zostać tylko zmodernizowany, a nie zbudowany od nowa więc uważam, że dobrze się stało, że w Chorzowie jest tylko rezerwa, choć wg mnie i to za dużo...

Odpowiedz z cytatem  
 Temat:
PostWysłany: 18 kwietnia 17:46 
Juvenil
Awatar użytkownika

Poznań już jest w trakcie rozbudowy stadionu, dziś po ogłoszeniu wyników były rozmowa z prezydentem Poznania, Ryszardem Grobelnym, który zapewniał, że stadion zostanie zakończony w 2009 lub 2010 roku. Tylko nie wiadomo czy lotnisko poznańskie (Ławica) będą modernizować, bo podobno jest w najlepszym stanie w Polsce... Chociaż ja uważam, że przydałby się mały remont ;) Podobno część samolotów ma być kierowana na wojskowe lotnisko Krzesiny, ale co będzie to się wszystko zobaczy :)

Odpowiedz z cytatem  
 Temat:
PostWysłany: 18 kwietnia 17:56 
Canterano
Dołączenie: 30 listopada 15:07

Miejscowość: Lubań
Nie wiadomo co ma być z Wrocławem- ma powstać tam nowy stadion, nawet całe centrum sportu, ale też są plany przebudowy Stadionu Olimpijskiego na 50000 ludzi. Tak więc gdzie? Na szczęście teren pod nowy kompleks jest wykupiony, prywatny sponsor ma wybudować obiekt i oddać go w ręce miasta, a firma otrzyma prawa na budowe centrum handlowego itd. Ale olimpijski ma statut zabytku, więc trudno go będzie przebudować.

Odpowiedz z cytatem  
 Temat:
PostWysłany: 18 kwietnia 19:19 
Taquillero
Awatar użytkownika
Dołączenie: 11 października 17:47

Miejscowość: Jaworzno
To chyba same plusy (przynajmniej ja je widze), powstanie kilka naprawdę bardzo ładnych i dużych stadionów, polepszy się infrastruktura, więcej miejsc pracy, emocje sportowe, nasza drużyna już napewno będzie wtedy grała w EURO (po raz pierwszy albo i nie), więc raczej same plusy, aczkolwiek inwestycje te nadszarpną budżet naszego państwa i to bardzo, mimo iż UEFA również wrzuci coś do naszej państwowej kasy, ogólnie to spora szansa na pokazanie, że jesteśmy czegoś warci jako państwo i wszystkie dotychczasowe deklaracje związane z EURO 2012 muszą zostac spełnione bo inaczej możemy wyjśc na idiotów i kłamców, dlatego wszystko musi byc dopięte na ostatni guzik.

Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości