Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Zakupy w Oficjalnym Sklepie VCF
PostWysłany: 13 marca 13:16 
Canterano
Awatar użytkownika
Dołączenie: 12 czerwca 7:05

Miejscowość: Zabrze
Witajcie,

Dzisiaj szukając w popularnych sklepach sportowych i serwisach aukcyjnych odzieży a także innych oficjalnych gadżetów związanych z Valencią odrobinę zawiodłem się ich dostępnością - nie wspomnę o gadżetach typu "nadrukujemy ci logo na kosmetyczkę albo plecak" bo takie kompletnie mnie nie interesują. W przypływie zdenerwowania po raz "enty" postanowiłem odwiedzić oficjalny sklep internetowy pod adresem http://www.vcfshop.com i napisać do was drodzy użytkownicy, czy ruszymy z jakimś wspólnym zamówieniem? Ja na wstępie zaznaczę, że nie korzystałem jeszcze z ich usług i jeżeli ktoś już korzystał - mógłby przejąć "dowodzenie" nad zamówieniem. Szczególnie, że w naszym oficjalnym sklepie internetowym teraz przy większości produktów widnieje napis "sale" i ceny są obniżone. Ustalimy termin składania zamówień, ustalimy dane do przelewu i jeden z nas się tym zajmie - tak jak mówię, wolałbym żeby to była osoba, która już dokonywała zakupów w oficjalnym sklepie - ja z chęcią jej pomogę. Spychologia, wiem.

Polecam również dział "Gifts & Souvenirs" - ile tam jest gadżetów to się w głowie nie mieści! Przypinki, breloczki, maskotki, zegarki a nawet zapachy samochodowe! Jeżeli to zamówienie dojdzie do skutku to ja pójdę z torbami! :doh:

To jak, spróbuje ktoś rozwinąć i pociągnąć ten temat? Może nawet specjalny news na stronie głównej czy kilkudniowy "button" czy jak to się fachowo nazywa? No chyba, że nie ma chętnych.

Ja zamówienie widziałbym w następujący sposób. W pierwszej kolejności ustalenie terminu do którego każdy wyśle produkty, które będzie chciał zakupić (ich kody, nazwy, linki) - na zasadzie wiadomości e-mail do prowadzącego. Następnie po przeliczeniu kwoty z euro wyśle daną sumę pieniędzy na konto "prowadzącego" zamówienie w złotówkach. Tutaj możemy umówić się już na kwotę wraz z kosztem wysyłki (tym z Hiszpanii do Polski i tym na terenie Polski - w końcu ten do którego ta paczka dojdzie będzie zobowiązany rozesłać kolejne paczki po całej Polsce - oczywiście odpowiednio zabezpieczone). W zasadzie mogę się tego podjąć. To taka moja wstępna koncepcja, temat oczywiście do przedyskutowania.

Zawsze w forumowym typerze będę wpisywał zwycięstwa Valencii - inaczej nie potrafię. Liczę jednak na to, że przyjdzie taki sezon kiedy to ja ze swoimi zasadami zwyciężę! Myślę, że żaden z Was nie miałby nic przeciwko, co? :-) Amunt Valencia!

PostWysłany: 14 marca 15:15 
Redaktor honorowy
Awatar użytkownika
Dołączenie: 2 marca 22:57

Cześć Billie.
Dość dużo w tej sprawie było wyjaśniane w innym temacie:
viewtopic.php?f=4&t=42

Z tego co pamiętam, to promocje obowiązują do końca Fallas, tak że zostało niewiele czasu. Ze względu na koszty przesyłki faktycznie byłoby dobrze zebrać większą paczkę.

PostWysłany: 14 marca 19:53 
Jugador del Primer Equipo
Awatar użytkownika
Dołączenie: 27 maj 17:17

Miejscowość: Radom
W czasach kiedy ubierała nas Kappa ja zamawiałem kilka razy rzeczy z vcfshop. Ogólnie raz czy dwa były problemy, ale o hajs można być spokojnym bo płaci się paypal. Od kiedy jest u nas adidas to wybór ciuchów jest marny (może jestem ślepy ale nie widzę nigdzie tshirtów), bluzy dwie na krzyż i jak to od adidasa - wszystko na jedno kopyto... za to cen tak wysokich jak od adidasa to nie pamiętam. Ja podziękuje...

PostWysłany: 14 marca 19:54 
Jugador del Primer Equipo
Dołączenie: 14 listopada 23:33

Miejscowość: Nowy Sącz / Shepton Mallet
Ogólnie coś mało rzeczy dostępnych...
Mi się tylko to spodobało:
http://vcfshop.com/index.php/gifts-souv ... -ring.html

Oczywiście resztę bym przyjął za darmo co mają na stanie, ale jeśli trzeba zapłacić to nic innego ciekawego nie znalazłem :eheh:

Hattrick: ValenciaPL(1831033)

PostWysłany: 24 listopada 14:34 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 8:15

Generalnie ciezko o koszulki/gadzety VCF...
Kiedys sporo bylo na http://www.iss-sport.pl, moze przed świetami cos sie pojawi.

PostWysłany: 5 marca 17:11 
Juvenil
Dołączenie: 5 marca 17:02

Miejscowość: Łódź
najlepiej kupić w ich sklepie przez internet. ja zawsze tak robię.

PostWysłany: 15 marca 21:07 
Juvenil
Dołączenie: 12 marca 11:01

Ja tez zawsze przez neta

PostWysłany: 31 marca 17:43 
Juvenil
Awatar użytkownika
Dołączenie: 25 sierpnia 8:15

valderon napisał(a):
najlepiej kupić w ich sklepie przez internet. ja zawsze tak robię.

Niby tak. Ale nie kazdy jest przekonany do zakupów zagranicznych + koszt dostawy lub ewentulna reklamacja niektórych odstraszają.
Szału nie ma ale coś sie pojawiło http://www.iss-sport.pl/shop,team,64

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość